تعطیلی خط 8 مترو تهران در تاریخ 24 و 25 مرداد 96

اخبار ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

تعطیلی خط 8 مترو تهران در تاریخ 24 و 25 مرداد 96

ساعاتی پیش خبر تعطیل شدن خط 8 مترو در روزهای 24 و 25 مرداد 96 منتشر شد. وهاران در این مقاله جزئیات تعطیلی خط 8 مترو در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 24 و 25 مرداد 96 را برای شما عزیزان منتشر می کند.

تعطیلی خط 8 مترو مرداد 96

سرويس دهي شبانه در خط 8 مترو تهران امشب و فردا شب از ساعت (١٩ تا ٤) حد فاصل ايستگاه شهر آفتاب تا ايستگاه فرودگاه امام خميني (ره) به علت انجام كارهاي تعميراتي انجام نمي شود.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه؛ با توجه به اينكه خط فرودگاه امام خميني(ره) شبانه روزي است نياز است برخي شب ها سرويس دهي انجام نشود تا اقدامات مربوط به تعمير و نگهداري در كوتاه ترين زمان ممكن صورت پذيرد و خط براي جابجايي مسافران و حركت قطارها آماده شود و با توجه به اين موضوع سرويس دهي در خط 8 مترو تهران امشب 24 مرداد و فردا شب 25 مردادماه از ساعت 19 تا 4 بامداد انجام نمي شود.

تعطیلی خط 8 مترو مرداد 96,تعطیل شدن خط 8 مترو مرداد 96,تعطیلی خط 8 مترو تهران مرداد 96,تعطیل شدن خط 8 مترو مرداد 96,تعطیلی خط 8 مترو 24 مرداد 96

در طول روز سرويس دهي داريم

گفتني است با توجه به اتصال خط يك به هشت و سرويس دهي شبانه از ايستگاه درواز دولت تا ايستگاه فرودگاه امام (ره) سرويس دهي اين خط در روز تا ايستگاه شاهد و شهرآفتاب همانند قبل است و تنها تردد شبانه قطار در خط يك در محدوده ايستگاه هاي دروازه دولت تا شهر آفتاب انجام نخواهد شد.

سرویس دهی در روزهای بعد نیز طبق روال ادامه خواهد داشت و در صورت وجود تغییر در پذیرش مسافر اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین بخوانید:  پیش بینی هوای کشور از فردا 21 آذر 95
تعطیل شدن خط 8 مترو مرداد 96

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *