تعطیلی حالا خورشید و جزییات دستگیری یکی از عوامل این برنامه بهمن ۹۵

اخبار , فرهنگ و هنر ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

تعطیلی حالا خورشید و جزییات دستگیری یکی از عوامل این برنامه  بهمن ۹۵

همانطور که ما در مقالات پیشین پورتال وهاران برای شما اطلاع رسانی کردیم، مریضی رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید و سکته رضا رشیدپور برای این برنامه خبرساز شد و حالا در اخبار جدید از برنامه حالا خورشید باید بگوییم که شنیده ها حکایت از دستگیری مجری طرح برنامه حالا خورشید دارند و ادعاها بر این است که همین علت تعطیلی برنامه حالا خورشید شده است. در این مقاله از پورتال وهاران جزییاتی بیشتر در این مورد را برای شما در نظر گرفته ایم.

علت تعطیل شدن برنامه حالا خوشید

حالا خورشید یک مجله صبحگاهی به تهیه کنندگی و اجرای رضا رشیدپور و با زمینه اجتماعی و فضایی شاد و جذاب می باشد حالا خورشید یک مجله صبحگاهی به تهیه کنندگی و اجرای رضا رشیدپور و با زمینه اجتماعی و فضایی شاد و جذاب می باشد.

با توجه به اتفاقات صورت گرفته در روزهای گذشته، گویا برنامه «حالا خورشید» تعطیل شده است.

با توجه به کسالت رضا رشیدپور و عدم بهبودی کامل وی، گویا ادامه پخش برنامه «حالا خورشید» متوقف شده و تا جایگزینی برنامه جدید، فیلم و سریال پخش خواهد شد.

سوالات سخت و جنجالی رضا رشیدپور از معصومه ابتکار در برنامه حالا خورشید

بیهوشی رضا رشیدپور و تعطیلی برنامه حالا خورشید

پس از بیهوش شدن رضا رشیدپور مجری “حالا خورشید” هنگام پخش برنامه در روز چهارشنبه، کانال رسمی برنامه حالا خورشید اعلام کرده بود:«مخاطبان عزیز ” حالا خورشید ” :مجله صبحگاهی “حالا خورشید ” به علت توصیه های پزشکان مبنی بر استراحت رضا رشیدپور تا بهبودی کامل وضعیت جسمانی اش، فردا پنج شنبه پخش نخواهد شد.» که با این حال حتی امروز هم این برنامه شبکه سه پخش نشد.

بررسی ها حاکیست، این تعطیلی و عدم پخش برنامه حالا خورشید، ارتباطی با دستگیری مجری طرح حالا خورشید ندارد.

گفتنی است چندی پیش “مجری طرح” برنامه حالا خورشید دستگیر شده است.

علت دستگیری زینب کریمیان

به گزارش پورتال وهاران یکی از عوامل تولید برنامه ی تلویزیونی «حالا خورشید» که از شبکه ی سوم سیما با اجرای «رضا رشیدپور» پخش می شود، بازداشت شده است.

یکی از عوامل تولید برنامه ی تلویزیونی «حالا خورشید» که از شبکه ی سوم سیما با اجرای «رضا رشیدپور» پخش می شود، بازداشت شده است.

پس از دعوت به کار مجدد رضا رشیدپور و فرزاد حسنی به تلویزیون، «حالا خورشید» اولین برنامه منظمی است که با تهیه کنندگی و مجری گری وی بر روی آنتن می رود. زینب کریمیان هم که در دوران ممنوع التصویری رشیدپور با وی در ساخت هاردتاک های اینترنتی پر بیننده ی «دید در شب» همکاری می کرد با شروع مجموعه ی حالا خورشید توسط رشید پور دبیری یکی از بخشهای آن را بر عهده داشت و حالا خبر رسیده که بازداشت شده است.

کریمیان از خبرنگاران حامی دولت محسوب می شود و‌ در یک ماه اخیر بعد از بازداشت طاهره ریاحی، این دومین خبر رسانه ای بازداشت خبرنگاران محسوب می شود.

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of