جزییات تصادف زنجیره ای در اتوبان تهران- قم فروردین ۹۶

اخبار ۰۸ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

جزییات تصادف زنجیره ای در اتوبان تهران- قم فروردین ۹۶

با اغاز تعطیلات نوروز ۹۶ متاسفانه اخبار زیادی از تصادفات در جاده های مختلف کشورمان را می شنویم که برخی با تلفات جانی هم همراه هستند. از جمله شب گذشته در محور اتوبان تهران به قم یک تصادف رخ داد که زنجیره ای بود اما خوشبختانه تلفات جانی نداشته. در این مقاله از پورتال وهاران جزییاتی بیشتر در این مورد می خوانید.

جزییات تصادف در جاده نیشابور - مشهد فروردین 96 / عکس و فیلم

تصادف در جاده تهران به قم

رئیس پلیس راه راهور ناجا جزئیاتی از برخورد ۲۱ خودرو در اتوبان تهران- قم ارائه داد.

سردار حمیدی در مورد چگونگی این تصادف گفت: حوالی ساعت ۸ شب گذشته در فواصل مختلف در محدوده حسن آباد تعدادی خودرو با یکدیگر برخورد کرده و دچار خسارت می شوند.

وی با بیان اینکه در مجموع ۲۱ خودرو با یکدیگر تصادف داشتند گفت: خوشبختانه به دلیل حرکت با سرعت پایین این تصادفات هیچگونه مورد فوتی نداشته است و فقط تعدادی از سرنشینان خودروها دچار مصدومیت شدند.

این سانحه ۴۰ حادثه دیده و آسیب دیده بر جای گذاشت.

رئیس پلیس راه راهور ناجا علت بروز این تصادفات را عدم رعایت فاصله طولی و عدم توجه به جلو ذکر کرد و گفت: از تمامی رانندگان و مسافران نوروزی درخواست داریم تا حتما رعایت فاصله طولی را با خودرویی که در پشت سرآن در حال حرکت هستند را داشته باشند تا در صورتیکه برای خودروی جلویی حادثه ای رخ داد توان کنترل کردن و توقف خودروی خود را داشته باشند.

سردار حمیدی بر پرهیز از عجله و شتاب در بازگشت مسافران نوروزی تاکید و خاطرنشان کرد: تا پایان تعطیلات نوروزی زمان زیادی باقی نمانده و مسافران باید زمان بازگشت خود را مدیریت کنند تا شاهد کندی حرکت در جاده‌ها نباشیم.

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of