مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد ۹۶ + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی

عکس , فرهنگ و هنر ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد ۹۶ + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی

مراسم چهلم عارف لرستانی با حضور تعداد زیادی از بازیگران و هنرمندان برگزار شد. جمع کثیری از بازیگران در چهلم عارف لرستانی حضور یافتند. همسر عارف لرستانی در چهلم عارف لرستانی نیز حضور داشت و با اشک های جان سوزش داغ عارف لرستانی را تازه کرد. پورتال وهاران مجددا این ضایعه را به خانواده عارف لرستانی و الهام ناصری و و همچنین به جامعه هنری ایران تسلیت می گوید و در این مقاله عکس های چهلم عارف لرستانی را برای شما عزیزان منتشر می کند.

حرف های بازیگران در مراسم چهلم عارف لرستانی

چهلمین روز درگذشت عارف لرستانی هنرمند فقید کشورمان با حضور جمعی از هنرمندان روز گذشته برگزار شد . یادمان چهلمین روز درگذشت عارف لرستانی بازیگر تلویزیون و سینما دوشنبه یکم خرداد ساعت ۱۸ با حضور اصغر همت رییس خانه تئاتر، پیشکسوتان و هنرمندان عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد. عارف لرستانی ۲۶ فروردین سال ۱۳۹۶ بر اثر ایست قلبی در یکی از بیمارستان های تهران درگذشت.

بازیگران در مراسم چهلم از عارف لرستانی گفتند

سعید امیرسلیمانی، علی لک پوریان، رضا شریف، محمدرضا طالب زاده، جواد رضویان، علی صالحی، سیاوش مفیدی، بهزاد خداویسی، اکرم محمدی، منوچهر هادی، سمانه پاکدل، نرگس محمدی، فرهاد بشارتی، روشنک عجمیان، پرستو صالحی، حسین سلیمانی، نفیسه روشن، سپند امیرسلیمانی،الهام پاوه نژاد، الیکا عبدالرزاقی، بهمن هاشمی، آناهیتا همتی، علی دهکردی، شهاب عباسی، شبنم فرشادجو و مجید صالحی از جمله بازیگران میهمانی هستند که در این یادمان حضور بعمل آوردند.

در ابتدای شروع مراسم، آیاتی چند از قرآن کریم خوانده شد و بعد از آن، همگی برای خواندن سرود ملی به پا خواستند.

محسن سلیمانی مدیر فرهنگسرای ارسبان، با ابراز ناراحتی از وقوع چنین اتفاقی، از الهام ناصری (همسر مرحوم عارف لرستانی) بابت برپایی این مراسم تشکر کرد و نامه ای را که از طرف خواهر عارف و خانواده اش نوشته شده بود، را خواند.

سپس، ویدئویی درباره لحظات خوب عارف و مسافرت هایش با علی اوجی بهترین دوستش و تشییع پیکرش در کرمانشاه، پخش شد.

همچنین سپند امیر سلیمانی بر صحنه رفت و نامه ای را که علی اوجی برای او فرستاده بود را خواند و گفت:من بعنوان رفیق صمیمی عارف یک ماه از او بی خبر بودم. عارف به شدت کشورش را دوست داشت و بر آن غیرت داشت و من به همسرش می گفتم، عارف شهید می شود چراکه؛ بر کشور و نژادش غیرت داشت. من تنها باری که چشم های جواد رضویان را اشک بار دیدم زمانی بود که عارف درگذشت و این جایگاه انسان را نشان می دهد.

وی ادامه داد:این جنگ و تبلیغی هم که برای تصاحب عارف اتفاق می افتد را نمی فهمم و اجازه بدهند که کمی از عارف برای ما باشد.عارف به من می گفت اگر من الان کشتی را شروع کنم تا چندماه دیگر وارد مسابقات ملی کشتی می شوم.

امیرسلیمانی عنوان کرد:عارف در این چندسال اخیر همیشه می گفت حال خوبش را مدیون همسر و زندگی اش است و من امروز از الهام بابت حال خوبش در این ۵ سال اخیر ممنونم.

جواد رضویان در این مراسم عنوان کرد:در این سال هایی که باهم بودیم و رفاقت کردیم، جز خوبی چیزی از عارف ندیدیم. عارف خیلی صداقت داشت و قرار نبود حرف هایی که بینمان زده می شد را همیشه نگه می داشت. عارف با معرفت، عاشق و همه چی تمام بود و خدا هم گل ها رو زود می چیند و می برد.

وی ادامه داد:من سعی می کنم تصاویری را که از تشییع عارف بیرون می آید، برای ما و بقیه هم خوشایند نیست و مردم ما بازیگران را کمتر در این حال دیده اند و من توقعی که از خودمان دارم این است که بیشتر حواسمان به خودمان باشد. من احساس م کنم عارف بعد از رفتنش به ما درس داد که اگر حواستون به یکدیگر نباشد، ناگهانی می رویم.

الهام ناصری همسر عارف لرستانی ضمن تشکر از حاضران مراسم اظهار داشت:شرایط بدی را برایم بوجود آورده اند که نبود عارف در حاشیه رفته است. من از تمام دوستان عارف که به اینجا آمده اند سپاسگذارم و با ارزش ترین میراثی که عارف برای من به جا گذاشت، جمع بزرگی از دوستانش است که از وقتی عارف رفته یک روز هم مرا تنها نگذاشته اند و امیدوارم خداوند به من این فرصت را بدهد تا برای آنها جبران کنم.

ناصری بیان کرد:من ازدواج نرگس محمدی و علی اوجی را تبریک می گویم هرچند که عارف دوست داشت، خودش اینجا باشد و این روز را ببیند.

سپس، علی لک پوریان خاطرنشان کرد:من بسیار حرف آماده کرده بودم ولی واقعیت این است که هم آن را یادم رفته است. عارف عزیزم غیرت یعنی تو، مردانگی یعنی تو و سپس هم دلنوشته ای از خود برای عارف خواند.

عکس های الهام ناصری در مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد ۹۶

الهام ناصری همسر عارف لرستانی در این مراسم ضمن تشکر از حاضران در مراسم گفت:

«شرایط بدی را برایم بوجود آورده‌اند که نبود عارف در حاشیه رفته است. من از تمام دوستان عارف که به اینجا آمده‌اند سپاسگذارم و با ارزش‌ترین میراثی که عارف برای من به جا گذاشت، جمع بزرگی از دوستانش است که از وقتی عارف رفته یک روز هم مرا تنها نگذاشته‌اند و امیدوارم خداوند به من این فرصت را بدهد تا برای آن‌ها جبران کنم.»

عکس های همسر عارف لرستانی در مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد ۹۶

مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی

عکس های بازیگران در مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد ۹۶

مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی مراسم چهلم عارف لرستانی خرداد 96 + عکس های بازیگران و همسر عارف لرستانی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of