علت گریه کردن شبنم قلی خانی در برنامه حرف تو برف

فرهنگ و هنر ۲۶ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

علت گریه کردن شبنم قلی خانی در برنامه حرف تو برف

در این مطلب از پورتال وهاران برای طرفداران فرهنگ و هنر خبری را در نظر گرفته ایم که در برنامه حرف تو برف با اجرای فرزاد حسنی اتفاق افتاد. در ادامه جزییاتی بیشتر را خواهید خواند.

حضور شبنم قلی خانی در برنامه حرف تو برف جمعه 26 آذر 95

شبنم قلی خانی یکی از بازیگران و در واقع یکی از هنرمندان جوان و با اخلاق کشورمان است که با بازی در نقش مریم مقدس به شهرت رسید و البته سابقه بازی در سریالهای زیادی از قبیل سریال اولین شب آرامش را نیز دارد که همبازی مهدی پاکدل بود. امشب 26 آذر 95 شبنم قلی خانی در برنامه حرف تو برف با اجرای فرزاد حسنی حضور یافت و در مورد زندگی کاری و زندگی شخصی اش صحبت کرد. او گفت که برایش زندگی خانوادگی اهمیت زیادی دارد و بعد از ازدواج به خاطر شرایط کاری همسرش به خارج از کشور مهاجرت کرد و قید حضور در فیلم و سریالهای داخلی را زد و در واقع دور کارش را به خاطر آرامش داشتن در زندگی خط کشید.

علت گریه کردن شبنم قلی خانی در برنامه حرف تو برف

شبنم قلی خانی گفت که در ایران رشته کارگردانی تئاتر را خوانده و در خارج از ایران هم موفق به اخذ درجه دکتری در رشته کارگردانی فیلم شده است. او در خصوص دخترش شانا هم حرف زد و گفت دخترش  یکسال و چهار ماه دارد و همسرش نیز امشب به خاطر خواباندن دخترشان نتوانسته که با او به برنامه بیاید. در ادامه شبنم قلی خانی در پاسخ به سوال فرزاد حسنی در مورد اینکه به دخترت چه چیزی یاد می دهی؟ بغش ترکید و شروع به گریه کرد! شبنم قلی خانی پس از اینکه گریه اش آرام شد، گفت علت متاثر شدنش این بود که با شنیدن نام شانا دخترش متاثر می شود چرا که مسئولیت سنگینی در تربیت او  بر عهده دارد! و در نهایت هم در پاسخ سوال فرزاد حسنی گفت که به دخترم شانا در درجه اول انسانیت را یاد می دهم و اینکه انسان راستگو و صادقی باشد و همنوع خود را به خوبی در نظر داشته باشد.

همچنین بخوانید:  جشن تولد سحر قریشی در رستوران پوریا پورسرخ دی 95 + فیلم و عکس

در پایان باید بدانید که شبنم قلی خانی متولد سال 1356 در تهران است.

علت گریه کردن شبنم قلی خانی در برنامه حرف تو برف

عکس شبنم قلی خانی و همسرش آذر 95

علت گریه کردن شبنم قلی خانی در برنامه حرف تو برف

عکس شبنم قلی خانی و دخترش شانا

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *