شکایت سه نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ از اولین مناظره تلویزیونی

اخبار ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

شکایت سه نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ از اولین مناظره تلویزیونی

انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ در راه است و بازار تبلیغات نامزدها هم داغ داغ. مناظره زنده تلویزیونی نامزدهای انتخابات ۹۶ هم اخیرا بحث روز شده و عموم مردم هم این مناظره ها را دنبال می کنند. در این مقاله از پورتال وهاران برای شما در مورد شکایت ۳ کاندید ریاست جمهوری ۹۶ از برگزاری مناظره های انتخاباتی ۹۶ خبری را منتشر کرده ایم.

اعلام زمان پخش مناظرات انتخابات ریاست جمهوری 96

جزییات شکایت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶

رئیس کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری از ارسال شکایت سه نامزد انتخاباتی از اولین مناظره تلویزیونی خبر داد.

احسان قاضی‌زاده‌هاشمی” رئیس کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه شب گذشته زمان اعتراض نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نسبت به برگزاری مناظره به پایان رسیده است، گفت: سه نفر از نامزدها نسبت به برگزاری مناظره به کمیسیون شکایت کرده‌اند.

وی با تاکید براینکه سعی می‌کنیم جمع‌بندی خود را نسبت به این موضوع در اسرع وقت اعلام کنیم، افزود: کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری تا قبل از روز جمعه و برگزاری مناظره دوم نظر خود را اعلام خواهد کرد.

قاضی‌زاده هاشمی تصریح کرد: در صورت وارد بودن اعتراضات نامزدها می‌توانند سخنان و پاسخ‌هایشان را به صورت ضبط شده ارائه کنند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of