جزییات لغو امتحانات دانشگاه پیام نور روز سه شنبه ۲۱ دی ۹۵

اخبار ۲۰ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات لغو امتحانات دانشگاه پیام نور روز سه شنبه ۲۱ دی ۹۵

درگذشت آیت اله هاشمی رفسنجانی تبعاتی خاص به دنبال داشت که یکی از آنها لغو امتحانات دانشگاهها است. در این مقاله از پورتال وهاران درباره لغو امتحانات دانشگاه پیام نور ۲۱ دی ۹۵ و تاریخ برگزرای امتحانات لغو شده دانشگاه پیام نور خبری را منتشر کرده ایم.

جزییات لغو امتحانات دانشگاه پیام نور روز سه شنبه 21 دی 95

لغو شدن امتحانات دانشگاه پیام نور ۲۱ دی ۹۵

دانشگاه پیام نور اعلام کرد به دلیل اعلام تعطیلی روز سه شنبه بیست و یکم دی ماه برای برگزاری تشییع پیکر پاک آیت الله هاشمی رفسنجانی، امتحانات این دانشگاه در این روز لغو می شود.

امتحانات روز سه شنبه دانشگاه پیام نور لغو شدبه گزارش گروه جامعه پورتال وهاران، در اطلاعیه ای که از سوی دانشگاه پیام نور صادر شده آمده است:‌

بنابر اطلاعیه هیات دولت در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی و اعلام سه روز عزای عمومی و تعطیل عمومی روز سه شنبه به اطلاع کلیه دانشجویان، همکاران و اعضای هیات علمی می رساند، امتحانات روز سه شنبه لغو و زمان برگزاری این امتحانات متعاقبا اعلام خواهد شد.

ستاد برگزاری امتحانات دانشگاه پیام نور به اطلاع کلیه دانشجویان،اساتید و پرسنل محترم دانشگاه پیام نور استان البرز رسانده است که تمام آزمون های روز دوشنبه ۲۰دی ماه ۹۵ طبق برنامه امتحانات و طبق زمانبندی قبلی در ساعات اعلام شده برگزار می شود.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of