صحبت های تلخ عروس داعشی 23 ساله از همسرانش + عکس

اخبار ۰۹ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

صحبت های تلخ عروس داعشی 23 ساله از همسرانش + عکس

اسلام میتات یکی از دخترانی است که با داعشی ها زندگی کرده است و خاظرات تلخی برای او رقم خورده است. وهاران در این مقاله خاطرات عروس داعشی از همسران داعشی اش را برای شما عزیزان منتشر می کند.

مصاحبه با اسلام میتات در مورد همسران داعشی اش

عروس داعشی خاطرات تلخش را بازگو کرده و از زندگی با چند تروریست داعشی پرده برداشته است.

یک عروس داعشی به نام «اسلام میتات» ۲۳ ساله از روزهای سخت زندگی با همسران داعشی خود میگوید و از جنایات و نحوه برخورد با همسر را بیان میکند.

این عروس داعشی خاطرات روزهای تلخ زندگی خود در مناطق تحت اشغال گروه تروریستی داعش در رقه سوریه را بیان کرد.

این زن که اهل مراکش است دو فرزند دارد و به اجبار همسرش «احمد»، پس از سه سال زندگی مشترک به سوریه سفر کرده است.

صحبت های تلخ عروس داعشی 23 ساله از همسرانش + عکس

او که هم اکنون در سوریه است، در مصاحبه با روزنامه ساندی تایمز گفت:

من با دو خواهر دوقلوی انگلیسی، که در سال ۲۰۱۴ از منچستر گریخته بودند و به سوریه آمده بودند، در یک خانه زندگی می‌کردم. همچنین تعدادی دختر مدرسه‌ای دیگر که اهل انگلیس بودند در این خانه زندگی می‌کردند.

وی افزود: من حتی با سالی جونز، بیوه داعشی که هم‌اکنون در فهرست تروریست‌های خطرناک جهان قرار دارد، ملاقات داشتم. این عروس داعشی همچنین گفت عناصر داعش از انجام حملات تروریستی در اروپا و اینکه ببینند نام آنها در وبسایت‌های انگلیسی ثبت شده است، خوشحال می‌شوند.

میتات گفت: به محض اینکه به سوریه آمدم، همسرم کشته شد و چند ماه بعد هم پسرم عبدالله که هم اکنون ۲ ساله است متولد شد. من با همسرم در یک وبسایت همسریابی آشنا شدم و او به من گفته بود برای کارش باید به ترکیه برود، اما در نهایت به سوریه رفته بود. پس از مرگش، من با یک داعشیِ افغانی-آلمانی ازدواج کردم که مرا در خانه حبس کرده بود و نمی‌گذاشت دوستانم را ببینم. در واقع او رویای من برای فرار را نابود کرد. از او جدا شدم و به اجبار با یک داعشیِ استرالیایی ازدواج کردم. من می دیدم که با بردگان ایزدی چه رفتار وحشتناکی دارند. عناصر داعش آنها را شلاق می زدند. ما هر روز در خیابان شاهد بودیم که داعشی‌ها افراد «قانون‌شکن» را اعدام می‌کردند.

همچنین بخوانید:  جزئیات خبر لغو حج 96

اسلام میتات بیوه داعشی

صحبت های تلخ عروس داعشی 23 ساله از همسرانش + عکس

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *