جزئیات خبر شکستن سد سلمان فارسی جهرم (سد جهرم)

اخبار ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ یک دیدگاه

جزئیات خبر شکستن سد سلمان فارسی جهرم (سد جهرم)

ساعاتی پیش خبر شکسته شدن سد سلمان فارسی در خبرگزاری ها منتشر شد که با توجه به پیگیری هایی که صورت گرفته، خبر شکستن سد سلمان فارسی شیراز تکذیب شد. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات کامل خبر شکسته شدن سد سلمان فارسی شیراز را برای شما عزیزان منتشر می کند.

شکستن سد سلمان فارسی تکذیب شد

مدیرکل بحران استانداری فارس شکستن سد سلمان فارسی یا هرسد دیگری در استان را تکذیب کرد. حسن فیاض پور در گفتگو با خبرنگار افزود: این سد یک میلیارد متر مکعب ظرفیت دارد که با وجود بارش ها فقط ۴۳۰ میلیون مترمکعب آن آبگیری شده است. وی تاکید کرد: هیچگونه مشکلی برای سدهای استان فارس به وجود نیامده است.

دقایقی قبل خبری در کانال خبرگزاری صدا و سیما استان فارس منتشر شد که با سرعت زیادی در کانال ها و سایت های رسمی باز نشر داده شد.

در این خبر آمده بود که :

به دلیل باران شدید سد جهرم شکست و  درحال حاظر ۴۰۰نیروی سپاه و ارتش به همراه ۱۰۰قایق نجات و ۲۰۰غواص به طور فوری به شهرستان دشتی فرستاده شده که اکنون در اطراف پل مند و روستای بامنیر مستقر شده اند.

از این ساعت به بعد تماس های ایرانسل و همراه اول رایگان شده و مردم این منطقه برای سهولت میتوانند از ان استفاده کنند.

تا ساعتی دیگر کمک های غذایی برای مردم روستاهای اطراف مند فرستاده خواهد شد. تا ۶ ساعت اینده طغیان و تخریب احتمالی پل مند را خواهیم داشت. با وجود اینکه این خبر توسط کانال خبرگزاری صداوسیما استان فارس منتشر شده اما برخی منابع خبری از تایید این خبر خودداری کرده اند

تکذیب

کانال خبرگزاری صداوسیما استان فارس خبر مربوط به شکسته شدن سد جهرم را حذف کرد ، هنوز هیچ رسانه دیگری این خبر را منتشر نکرده است . هفته گذشته نیز یکی از تلویزیون های استانی خبر دروغ مرگ یک فوتبالیست مشهور را زیرنویس کرده بود که لحظاتی بعد، خبر خود را تکذیب کرد

جزئیات خبر شکستن سد سلمان فارسی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

1
دیدگاه بگذارید

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
بهبود

سلام
آقا این سدشهرستان قیروکارزین هستش نه جهرم جهت اطلاع