پسر حبیب محبیان مجوز گرفت

فرهنگ و هنر ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

پسر حبیب محبیان مجوز گرفت

احمدرضا محبیان پسر حبیب محبیان موفق به دریافت مجوز موسیقی شد. چرا که به تازگی عکسی از مجوز احمدرضا محبیان به همراه سیمر زند در فضای مجازی منتشر شده است. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر مجوز گرفتن پسر حبیب محبیان را برای شما عزیزان منتشر می کند.

مجوز گرفتن احمدرضا محبیان

احمدرضا محبیان پسر بزرگ حبیب محبیان خواننده فقید موسیقی پاپ اولین قطعه رسمی و دارای مجوز خود را با همراهی سمیر زند دیگر خواننده پاپ منتشر کرد.

ماه ها پس از درگذشت حبیب محبیان که هرگز نتوانست مجوز رسمی فعالیت در عرصه موسیقی را بگیرد، اکنون پسر بزرگ این خواننده مجوز رسمی برای انتشار اثرش را دریافت کرد.

احمدرضا محبیان پس از پیگیری های فراوان، موفق به اخذ تمام مجوزهای لازم برای ورود به حوزه موسیقی شد.

ده ماه پس از درگذشت «حبیب محبیان» که به دلیل ایست قلبی دار فانی را وداع گفت، پسر بزرگ این خواننده در یک همکاری پر خبر با «سمیر زند» موفق به اخذ کلیه مجوزهای لازم جهت ورود به دنیای رسمی موسیقی شد تا نخستین اثر رسمی او منتشر شود.

احمدرضا محبیان (پسر بزرگ حبیب) ده ماه پس از درگذشت پدرش و پس از پیگیری های فراوان، موفق به اخذ تمام مجوزهای لازم برای ورود به حوزه موسیقی شد و نخستین تک آهنگ او در قالب اثری دو صدائه با «سمیر زند» منتشر شد.

این تک آهنگ به نام «دیره» با ترانه ای از «فرید احمدی» و تنظیم «علی منصوری» تهیه و تولید شده است و موسسه فرهنگی هنری «اریکه سمر» نیز صاحب امتیاز این اثر است.

این همکاری در حالی شکل گرفته که «سمیر زند» در سال ۹۱ تک آهنگی مشترک با حبیب محبیان را به نام «محکوم» منتشر کرد که موزیک ویدئوی این اثر بازتاب ها و حواشی فراوانی را در پی داشت.

گفتنی است؛ آلبوم رسمی «برگزیده» با صدای «سمیر زند» و حضور افتخاری «احمدرضا محبیان» تمام مجوزهای لازم برای انتشار را اخذ کرده است و بزودی درباره این اثر اطلاع رسانی خواهد شد.

پسر حبیب محبیان مجوز گرفت پسر حبیب محبیان مجوز گرفت

عکس پسران حبیب محبیان

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of