بیوگرافی مجید نوروزی بازیگر نقش اشکان در سریال زیر پای مادر + عکس

عکس , فرهنگ و هنر ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

بیوگرافی مجید نوروزی بازیگر نقش اشکان در سریال زیر پای مادر + عکس

مجید نوروزی در سریال زیر پای مادر بازی می کند. بازیگر نقش اشکان در زیر پای مادر ماه رمضان ۹۶ ، مجید نوروزی نام دارد. مجید نوروزی در سربال زیر پای مادر ماه رمضان ۹۶ نقش پسر خلیل (کامبیز دیرباز) را بازی می کند. پورتال وهاران در این مقاله بیوگرافی مجید نوروزی و عکس های مجید نوروزی را برای شما عزیزان منتشر می کند.

زندگینامه مجید نوروزی بازیگر

بازیگر جوان و پدیده سینما و تلویزیون مجید نوروزی در تاریخ ۲۰ فروردین ماه سال ۱۳۷۰ در ایران چشم به جهان گشود.

مجید نوروزی فارغ‌التحصیل رشته بازیگری در مقطع کارشناسی و همچنین فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی در مقطع کارشناسی ارشد است.

مجید نوروزی بازیگری در تلویزیون را در سال ۹۵ و با بازی در سریال ماه و پلنگ که از شبکه یک صدا و سیما پخش میشد آغاز نمود

به گفته خود مجید نوروزی ورودش به تئاتر از سال ۸۴ بوده هست و همچنین نمایش «بازیگر تعزیه» به کارگردانی میثم یوسفی در تالار هنر هم اولین اجرای وی محسوب می‌شود.

مجید نوروزی در نمایش‌های «رابینسون کروزوئه» به کارگردانی میلاد نیک‌آبادی (در تالار قشقایی تئاتر شهر و سالن باران)، «فاوست» و سری اول و دوم «سقراط» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی (در تالار وحدت)، «وقت ناهار» به کارگردانی رضا بهاروند (در سالن سمندریان ایرانشهر) و «ولپن» به کارگردانی مهدی کوشکی و تئاتر و نمایش جن بچه در حجله عریان که در سال ۹۲ برای بازی در این نمایش در سی و دومین جشنواره تئانر فجر مورد تقدیر قرار گرفت اشاره نمود

مجید نوروزی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است و همچنین این بازیگر جوان در نقش اشکان در سریال زیر پای مادر در ایام ماه مبارک رمضان ۹۶ به ایفای نقش پرداخته است.

عکس های مجید نوروزی بازیگر

بیوگرافی مجید نوروزی بازیگر نقش اشکان در سریال زیر پای مادر + عکس

بیوگرافی مجید نوروزی بازیگر نقش اشکان در سریال زیر پای مادر + عکس بیوگرافی مجید نوروزی بازیگر نقش اشکان در سریال زیر پای مادر + عکس بیوگرافی مجید نوروزی بازیگر نقش اشکان در سریال زیر پای مادر + عکس بیوگرافی مجید نوروزی بازیگر نقش اشکان در سریال زیر پای مادر + عکس بیوگرافی مجید نوروزی بازیگر نقش اشکان در سریال زیر پای مادر + عکس

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of