بیوگرافی آزاده سدیری بازیگر نقش پروانه در سریال زیر پای مادر + عکس

عکس , فرهنگ و هنر ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

بیوگرافی آزاده سدیری بازیگر نقش پروانه در سریال زیر پای مادر + عکس

آزاده سدیری در سریال زیر پای مادر بازی می کند. بازیگر نقش پروانه در زیر پای مادر ماه رمضان ۹۶ ، آزاده سدیری نام دارد. آزاده سدیری در سربال زیر پای مادر ماه رمضان ۹۶ نقش دختر اسماعیل نفر (مهدی سلطانی سروستانی) را بازی می کند. پورتال وهاران در این مقاله بیوگرافی آزاده سدیری و عکس های آزاده سدیری را برای شما عزیزان منتشر می کند.

زندگینامه آزاده سدیری بازیگر

آزاده سدیری در سریال تعبیر وارونه یک رویا برای اولین بار به تلویزیون آمد. آزاده سدیری در تعبیر وارونه یک رویا نقش عطیه دختر ناصر (امیر جعفری) را بازی کرد.

سریال دوم آزاده سدیری، سریال زیر پای مادر است که این شب ها ساعت ۲۲:۰۰ از شبکه یک سیما پخش می شود.

آزاده سدیری در زیر پای مادر نقش دختر اسماعیل نفر (مهدی سلطانی) را بازی می کند. دختر نفر در زیر پای مادر ، پروانه نام دارد.

هنوز اطلاعی از سال تولد آزاده سدیری و همچنین ازدواج آزاده سدیری در دست نیست اما به محض انتشار اطلاع دقیقتری از بیوگرافی آزاده سدیری ، وهاران در همین مقاله زندگینامه آزاده سدیری را باری شما عزیزان منتشر می کند.

مصاحبه آزاده سدیری در مورد سریال تعبیر وارونه یک رویا

آزاده سدیری که در سریال تعبیر وارونه یک رویا اولین تجربه بازیگری خود را با ایفای نقش عطیه دختر امیر جعفری پشت سر می گذارد، درباره انتخابش از سوی فریدون جیرانی گفت.آزاده سدیری

یک گفتگوی خیلی خیلی کوتاه با آقای جیرانی داشتم و او درباره سن و سال و رشته تحصیلی من سوال کرد و بعد از دفتر ایشان خارج شدم.

وی ادامه داد:بعد از آن خانم آلاله هاشمی دستیار کارگردان درباره نقش با من حرف زد و گفت قرار است یکی از هفت نقش اصلی سریال را بازی کنی. برای من باور کردنی نبود که تمام این اتفاقات که به بازیگری من منجر شد فقط در طول یک ساعت رخ داد. بعد از گفتگوی کوتاه من با کارگردان و دستیار او، با این پروژه قرار داد امضاء کردم و ۳ روز بعد هم فیلمبرداری سریال آغاز شد.

سدیری ادامه داد:یعنی ۱۹ شهریور سال ۹۳ فیلمبرداری شروع شد و من سه روز قبل از آن یعنی ۱۶ شهریور اولین قرارداد بازیگری ام را با این سریال بستم.

ایفاگر نقش عطیه در مجموعه پرمخاطب تعبیر وارونه یک رویا درباره ویژگی های شخصیتی کاراکترش افزود:عطیه یک دختر مقاوم در زندگی و به نوعی مظلوم است که به دلیل از دست دادن مادرش در سنین پایین تر برای پدرش هم مادر است و هم دختر، عطیه همیشه در خانه دوست دارد برای پدرش رئیس باشد و از طرفی هم با پدرش خیلی دوست و رفیق است، اما باید بگویم شخصیت عطیه از خود واقعی من خیلی دور بود و در ابتدای شروع کار همین دور بودن خودم با کاراکترم اجرای آن را برای من خیلی دشوار کرد.

سدیری با اشاره به این که این اولین تجربه بازیگری او است درباره نحوه ورودش به این حوزه گفت:من در رشته فیلمسازی و کارگردانی تحصیل کردم و آقای کریم امینی که خود ایشان هم دستیار کارگردان و برنامه ریز هست با من تماس گرفت و گفت که آقای جیرانی برای انتخاب یکی از کاراکترهاش از دختران جوان تست می گیرد، قبل از من هم، کارگردان سریال از خیلی از دختران تست بازیگری گرفته بودند اما وقتی من به دفتر او رفتم همانطور که گفتم اتفاق افتاد.

این بازیگر جوان درباره نخستین تجربه بازیگری اش در یک سریال الف و به کارگردانی فریدون جیرانی نیز اظهار داشت:زمانی که قرار داد را بستم آنقدر در شوک بودم که حتی نمی دانستم قرار است در کنار چه بازیگرانی کار کنم. اما بعدا وقتی فهمیدم قرار است با کدام بازیگران هم بازی شوم بیشتر شوکه شدم.

جالب است برای شما بگویم روز اول تصویربرداری با این که خودم دستیار کارگردان بودم و در محیط فیلم سازی در پشت دوربین بودم ولی روز اول این کار جزو بدترین روزهای زندگی من بود اینقدر که استرس داشتم.

شاید باور نکنید من آقای امیرجعفری را برای اولین بار بود که سر این کار می دیدم و آنقدر که اضطراب داشتم به آقای جعفری می گفتم که اگر امکان دارد هنگام ضبط به چشم های من نگاه نکنید.

آزاده سدیری ادامه داد:آقای فریدون جیرانی در این کار در رابطه با من خیلی صبوری کرد و می توانم بگویم جزو مهربان ترین کارگردانان ایران محسوب می شود. آقای امیرجعفری هم در این سریال خیلی به من کمک کرد.

او بازیگر خیلی با اخلاق، مهربان و صبوری است، حدود ۸۰ درصد بازی من با امیر جعفری بود و جالب است که در مدت کار او حتی یک بار نه عصبانی شد و نه ناراحت و خدا را شکر می کنم که بازیگر مقابل او بودم.

وی افزود:بعد از گذشت چند جلسه تصویربرداری به خاطر حضور و کمک آقای جعفری استرس من به طور کامل از بین رفت و این را مدیون کمک این بازیگر خوب هستم.

بازیگر مجموعه تلویزونی تعبیر وارونه یک رویا با بیان اینکه بازی او در این پروژه هنوز ادامه دارد تصریح کرد:واکنش خانواده ام بعد از پخش اولین قسمت سریال خیلی جالب بود و آنها اصلا باور نمی کردند که کسی که در نقش عطیه بازی می کند دخترشان باشد.

نوع پوشش و آرامشم در بازی برای آنها غیرقابل باور بود. چون من در خانه دختر خیلی پر شور و در اصطلاح شیطانی هستم که اتفاقا خیلی تند و سریع حرف می زنم ولی در این سریال وقتی با عطیه مواجه شدند تعجب می کردند و از طرفی هم خیلی من را به خاطر بازی خوبم در این سریال تشویق کردند.

سدیری افزود:من هیچ وقت فکر نمی کردم اینگونه وارد عرصه بازیگری تلویزیون شوم اما هدفم در آینده این است که این عرصه را بطور حرفه ای ادامه بدهم. الان هم برای بازی در یک فیلم سینمایی صحبت هایی کردیم ولی چون هنوز قطعی نشده مشخصات آن را اعلام نمی کنم.

وی در پایان گفت:در این سریال از تمام بزرگان درس یاد گرفتم و این یکسالی که در کنار این عزیزان بودم یک کلاس فشرده و آموزنده ای بود که شاید فرصت داشتن دوباره آنرا هرگز بدست نیاورم و به خاطر این اتفاق خدا را شاکرم.

دوست دارم این را همه جا بگویم که خیلی از آقای جیرانی تشکر می کنم بابت انتخاب من و این که به من اعتماد کرد و این که دوست دارم واقعا این اتفاق برای سایر جوانان علاقه مند به بازیگری هم رخ بدهد و سایر کارگردانان هم مثل آقای جیرانی که به من اعتماد کرد به دوستداران به بازیگری کار اولی اعتماد داشته باشند.

عکس های آزاده سدیری سال ۹۶

بیوگرافی آزاده سدیری بازیگر نقش پروانه در سریال زیر پای مادر + عکس بیوگرافی آزاده سدیری بازیگر نقش پروانه در سریال زیر پای مادر + عکس بیوگرافی آزاده سدیری بازیگر نقش پروانه در سریال زیر پای مادر + عکس بیوگرافی آزاده سدیری بازیگر نقش پروانه در سریال زیر پای مادر + عکس بیوگرافی آزاده سدیری بازیگر نقش پروانه در سریال زیر پای مادر + عکس بیوگرافی آزاده سدیری بازیگر نقش پروانه در سریال زیر پای مادر + عکس بیوگرافی آزاده سدیری بازیگر نقش پروانه در سریال زیر پای مادر + عکس

بیوگرافی بازیگر نقش دختر نفر در سریال زیر پای مادر

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of