کتک زدن دانش آموزان در یکی از مدارس شهریار + فیلم

اخبار , دانلود ۰۵ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

کتک زدن دانش آموزان در یکی از مدارس شهریار + فیلم

در این مطلب از پورتال وهاران به جزییات خبر تنبیه بدنی دانش آموزی در شهریار پرداخته ایم. ضمن ابراز تاسف از این حوادث که در آموزشو پرورش کشورمان رخ می دهد، از شما دعوت می کنیم تا با ما همراه باشید.

تنبیه دانش آموزان در مدرسه ای در شهریار

مدیر آموزش و پرورش شهریار گفت:پرونده مدیر خاطی که در یکی از مدارس شهرستان شهریار به تنبیه برخی دانش آموزان اقدام کرده بود، به هیأت رسیدگی به تخلفات ارجاع شد.

به گزارش خبرنگار مهر، طی ساعات گذشته، فیلمی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شد که تصاویر ضبط و ثبت شده، موید تنبیه بدنی برخی از دانش آموزان در یکی از مدارس شهرستان شهریار است.

علی ذبیحی رئیس آموزش و پرورش شهریار در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص صحت این فیلم اظهار داشت: متأسفانه واقعه تلخ اشاره شده صحت دارد و علیرغم تأکیدات بسیار به مدیران آموزشی و مدارس فعال در این شهرستان مبنی بر پرهیز از هرگونه تنبیه بدنی، در یکی از مدارس منطقه مذکور، با تعدادی از دانش آموزان برخورد نامناسبی شده که بلافاصله آموزش و پرورش این شهرستان، پیگیری موضوع را با فوریت در دستور کار قرار داد.

وی افزود: پرونده مدیر خاطی به هیأت رسیدگی به تخلفات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ارجاع و پس از بررسی لازم،برخوردهای قانونی اعمال خواهد شد.

ذبیحی در خاتمه یادآور شد: پرهیز و اجتناب مدیران و عوامل آموزشی مدارس از تنبیه بدنی و فیزیکی دانش آموزان ضرورتی است که نادیده گرفتن آن پذیرفته شده نیست و در صورت حادث شدن چنین تخلفاتی، بدون مسامحه برخورد خواهد شد.

فیلم تنبیه دانش آموزان در شهریار

لینک دانلود فیلم تنبیه دانش آموزان در شهریار

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of