جزییات ضرب و شتم غلامرضا صنعتگر خواننده پاپ خرداد 96

اخبار , فرهنگ و هنر ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

جزییات ضرب و شتم غلامرضا صنعتگر خواننده پاپ خرداد 96

یکی از خوانندگان پاپ ایران غلامرضا صنعتگر است که چندی پیش خبر بیماری غلامرضا صنعتگر درباره او سروصدا کرد و به تازگی هم کتک کاری غلامرضا صنعتگر موجب انتشار اخبار در باره این خواننده جوان کشورمان شد است. گفتنی است که ‌غلامرضا صنعتگر متولد دهم آذر ۱۳۵۴ در بندرعباس، دارای دیپلم ادبیات و تخصص در نواختن پیانو ، گیتار و سازهای پوستی است که ترانه‌های میهنم ایران، میشه ضامنم بشی و عطر نرگس از مهم‌ترین آثار اوست که به تکرار از شبکه‌های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود.

ماجرای ضرب و شتم غلامرضا صنعتگر در بندرعباس چه بود؟

غلامرضا صنعتگر خواننده سرشناس هرمزگانی پاپ کشورمان در بندرعباس مورد حمله و سوء قصد قرار گرفت و از ناحیه سر دچار جراحت شد.غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر خواننده پاپ کشورمان در نخستین ساعات بامداد روز چهارشنبه سوم خرداد در بندرعباس مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت.

جزییات ضرب و شتم غلامرضا صنعتگر خواننده پاپ خرداد 96

غلامرضا صنعتگر در گفتگو با ما با تایید این خبر گفت:حول و حوش ساعت 2:30 تا 3 بامداد روز چهارشنبه سوم خرداد ماه مورد سوءقصد قرار گرفتم که منجر به جراحت هایی در ناحیه سر شد و از آنجا که من در طی این چند روز درگیر مراحل درمانی بیماری ام بودم هم اکنون در وضعیت چندان مطلوبی به سر نمی برم.

وی درباره جزئیات ماجرا توضیح داد:با توجه به اینکه هم اکنون مشغول رسیدگی به موضوع از طریق مراجع محترم قضایی هستم بنابراین ترجیح می دهم بعد از تکمیل شدن پرونده نسبت به اعلام جزئیات ماجرا اقدام کنم.

همچنین بخوانید:  انتشار اولین عکس از فصل سوم شهرزاد (شهرزاد 3)

این خواننده در پایان عنوان کرد:حال جسمی ام کم و بیش خوب است.

غلامرضا صنعتگر طی چند سال اخیر به دلیل عارضه کبدی مشغول رسیدگی به امور درمانی خود است.

این خواننده بندرعباسی موسیقی پاپ که مهر ماه سال 94 کنسرتی را در سالن شهید آوینی فرهنگسرای بهمن برگزار کرد، غیر از خوانندگی، نوازندگی سازهایی چون پیانو وگیتار و سازهای پوستی را تجربه کرده است. ترانه های «میهنم ایران«، »میشه ضامنم بشی»، «دفاع از شط» و «عطر نرگس» از مهم ترین آثار این هنرمند است که به تکرار از شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *