باراک اوباما و هیلاری کلینتون محبوب ترین زن و مرد سال ۲۰۱۶

اخبار ۰۹ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

باراک اوباما و هیلاری کلینتون محبوب ترین زن و مرد سال ۲۰۱۶

این مطلب از پورتال وهاران را اختصاص داده ایم به خبری در حوزه کشور آمریکا؛ بر اساس نظرسنجی ها مرد و زن محبوب سال ۲۰۱۶ آمریکا معرفی شدند و هیلاری کلینتون و باراک اوباما این دو فرد محبوب هستند. در ادامه با جزییاتی بیشتر همراه ما باشید.

محبوب ترین زن و مرد سال ۲۰۱۶ در آمریکا

بر اساس آخرین نظر سنجی های موسسه گالوپ اوباما رئیس جمهوری فعلی آمریکا از نظر مردم این کشور محبوب ترین مرد جهان و هیلاری کلینتون وزیر امورخارجه سابق او محبوبترین زن جهان شناخته شده اند.

موسسه پژوهشی گالوپ طی روز های ۷ تا ۱۱ دسامبر در یک نظر سنجی از مردم آمریکا پرسیده است که کدام مرد زنده در سراسر جهان را بیش از هر مرد دیگری ستایش می کنند و از نظر آن ها کدام شخصیت مرد این کشور از این نظر در مقام دوم قرار دارد.

30 عکس باراک اوباما از اوایل ریاست جمهوری اش تا اکنون / فوق العاده دیدنی

جدایی هیلاری کلینتون و همسرش خبرساز شد + سند

باراک اوباما و هیلاری کلینتون محبوب ترین زن و مرد سال 2016

چه کسی در رتبه بعد از او قرار دارد.

۱۵ در صد از شرکت کنندگان دونالد ترامپ و ۲۲ درصد از آن ها باراک اوباما را محبوبترین مرددر سراسر جهان دانسته اند.

در همین نظر سنجی هیلاری کلینتون وزیرامورخارجه سابق آمریکا و نامزد شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری این کشور محبوبترین زن جهان شناخته شده و میشل اوباما در مقام بعد از او قرار گرفته است.

این در حالی است که درنظر سنجی های مشابهی که در آغاز ریاست جمهوری اوباما در سال ۲۰۰۹ به عمل آمد و نظرسنجی های سال ۲۰۱۲ و آغاز دور دوم ریاست جمهوری او در هر دو نظر سنجی ۳۰ درصد آمریکایی ها او را محبوب ترین مرد روی زمین نامیده بودند.

موسسه مذکور در صد کسانی را که در سال ۲۰۱۵ به اوباما چنین لقبی داده بودند ۱۷ درصد و آنهایی را که ترامپ را محبوبترین مرد سال خوانده بودند ۵ درصد به ثبت رسانده است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of