ماجرای لباس همجنسگرایی بهاره رهنما در تئاتر دیگری + عکس و واکنش او

فرهنگ و هنر ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ 3 دیدگاه

ماجرای لباس همجنسگرایی بهاره رهنما در تئاتر دیگری + عکس و واکنش او

بهاره رهنما در تئاتر دیگری که کارگردانی و بازیگری آن را خودش بر عهده دارد، لباسی بر تن کرده که بسیار خبرساز شده است. پویا نمادی که روی لباس بهاره رهنما در تئاتر دیگری است نماد همجنسگرایی تعبیر شده است اما بهاره رهنما در اینستاگرام گفته است که این نماد، نماد ماه تولدش است. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر را برای شما عزیزان منتشر می کند.


بیشتر بخوانید:

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید


جنجال لباس نماد همجنسگرایی بهاره رهنما در سال ۹۶

لباس همجنسگرایی بهاره رهنما در تئاتر دیگری که پیکسل شرم آور روی لباس بهاره رهنما جنجالی شد. نماد همجنسگرایی و همجنس بازان روی لباس بهاره رهنما دیده شد.

بهاره رهنما با پیکسلی روی لباسش که به رنگ های مختلف و بهتر بگوییم رنگین کمانی بود دیده شد. قابل ذکر است که این رنگ ها نماد همجنس گرایی و دگرباشان جنسی است. اما بهاره رهنما در اینستاگرام نسبت به این پیکسل که او به لباسش وصل کرده و افرادی آن را به پرچم رنگین کمان شبیه دانسته اند توضیحاتی ارائه نمود.

ماجرای لباس همجنسگرایی بهاره رهنما در تئاتر دیگری + واکنش او

بهاره رهنما در اینستاگرام با انتشار عکس زیر نوشت:

دوستان عزیز و دلواپسان همیشه در صحنه ، قبل از هر گونه قضاوت نادرست و عجولانه کمی تحقیق کنید . پیکسلی که خانوم رهنمای عزیز به لباس خود در هنگام اجرای تاتر وصله کرده اند پیکسل ماه تولدشون که آذر هست بوده و لاغیر !

ماجرای لباس همجنسگرایی بهاره رهنما در تئاتر دیگری + واکنش او

امام پرچم دگرباشان و همجنس گرایان نیز به این شکل است:

ماجرای لباس همجنسگرایی بهاره رهنما در تئاتر دیگری + واکنش او

ترتیب رنگ ها در این پرچم مهم است و هر رنگ نشانه ای دارد ، جالب است که پیکسل خانم بهاره رهنما نیز عینا رنگ های پرچم دگرباشان را دارد:

ماجرای لباس همجنسگرایی بهاره رهنما در تئاتر دیگری + واکنش او ماجرای لباس همجنسگرایی بهاره رهنما در تئاتر دیگری + واکنش او

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

3
دیدگاه بگذارید

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
وطن خواه

سلام بر شما . البته مضمون نمایش نامه هم زیاد غریب از این موضوع نیست.

نازی

ببخشید ،پرچم همجنسگرایان همونطور که خودتون گذاشتید شش رنگ داره اما پیکسل هفت رنگ داره که میشه رنگین کمون خودمون. حالا فرضا اگر تعداد رنگها برابر هم بود دلبل نمیشد . اگر یک چیزی مثل رنگین کمون بشه نماد فرضا همجنسگرایی حالا هر کس بیاد لباسی به شکل رنگین کمون بپوشه میشه همجنسگرا یا تبلیغ همجنسگرایی کرده؟؟؟؟

زهره

خب شاید این تیاتر اصلا در مورد همجنس بازان و انتقال پیام در مورد اونها باشه! من تیاتر رو ندیدم. اما این یک پیش فرضه!