عکس دختر فقیهه سلطانی و عکس دختر مهسا مهجور

عکس , فرهنگ و هنر ۰۸ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکس دختر فقیهه سلطانی و عکس دختر مهسا مهجور ؟

پورتال وهاران در این مقاله عکس دختر فقییه سلطانی را که به تازگی به دنیا آمده و فقیهه سلطانی عکسی از دخترش گندم را در اینستاگرامش منتشر کرده، را برای شما عزیزان منتشر می کند.

اما ساعاتی بعد از انتشار این خبر، فقیهه سلطانی در اینستاگرامش عنوان کرد که این عکس، عکس دختر مهسا مهجور است نه عکس گندم. مهسا مهجور در اینستاگرام هم عنوان کرد که گندم دختر فقیهه سلطانی هنوز به دنیا نیامده است و این عکس، عکس دختر خود اوست.

گندم دختر فقیهه سلطانی به دنیا آمد

بعد از اینکه بارها خبر تولد دختر فقیهه سلطانی در فضای مجازی منتشر شده است، بالاخره در واقعیت گندم دختر فقیهه سلطانی متولد شد. این مطلب از پورتال وهاران را به پستی که در اینستاگرام فقیهه سلطانی توسط خودش منتشر شده است، اختصاص داده ایم.

خبر تولد بچه دختر فقیهه سلطانی

گندم دختر فقیهه سلطانی به دنیا آمد + عکس

این بازیگر در اینستاگرامش پس از انتشار عکس دخترش نوشت :

درود -سپاس خداوند را که در این روزهای پر از خیر و برکت آسمان ، گندم کوچولوی عزیزمان بدنیا آمد ….. به امید آنکه من و پدرش بتوانیم فردایی زیبا برای این هدیه با ارزش خداوند بسازیم.

آذر ماه فقیهه سلطانی میهمان برنامه دروهمی مهران مدیری بود و در ابتدای صحبت هایش به تغییرات ظاهری اش به دلیل بارداری اشاره کرد . خانم بازیگر قبل از این برنامه در مصاحبه ای از انتظار شیرین خود برای تولد گندم دخترش خبر داده بود.

***

همچنین ببینید:

عکس های بارداری فقیهه سلطانی

***

دختر فقیهه سلطانی به دنیا آمد + عکس و اسم دخترش

عکس گندم دختر فقیهه سلطانی

اخبار تکمیلی:

بعد از انتشار عکسی از فقیهه سلطانی که یک نوزاد را در بغلش دارد، فقیهه سلطانی در اینستاگرام نوشت:

دروغ ??دروغ?خدایا ما رو از دست انسانهاى شایعه پراکن ، بیمار و دروغگو نجات بده … متاسفم و شرمنده دوستم مهسا هستم که اینهمه زحمت کشیده براى بدنیا آوردن لنیا جان و عکس شش ماه پیش لنیا الان بنام دختر من منتشر شده !!!! واقعا داریم به کجا میریم !؟؟؟؟ من بجاى این بیماران روحى از همه خصوصا از اقوام و دوستانى که نگران زود بدنیا اومدن گندم شدند ،عذر میخوام ??

مهسا مهجور در اینستاگرام نوست:

عکس لنیای من در آغوش دوستم فقیهه جان سلطانی که به اشتباه بجای گندم خانم داره دست به دست میگرده. گندم خانم ما هنوز قدم رنجه نفرمودن به این دنیا. بابا حداقل کپی میکنین زیرنویس هم بخونین. شاید بنظر ساده و بی اهمیت بیاد ولی اینطور نیست امشب یه مادر از شنیدن خبر بدنیا اومدن نو ه ش ترسیدو نزدیک بود بره بیمارستان و فکر کرد فقیهه جان اتفاقی براش افتاده و زایمان زودرس داشته. خدایا شفا بده تمام بیماران روحی رو

عکس دختر مهسا مهجور که به اشتباه به عنوان عکس دختر فقیهه سلطانی معرفی شده

این عکس، عکس دختر فقیهه سلطانی است یا عکس دختر مهسا مهجور ؟

***

همچنین ببینید:

عکس های بارداری فقیهه سلطانی

***

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of