آزاده صمدی در خندوانه ۲۹ فروردین ۹۶ + عکس و بیوگرافی

عکس , فرهنگ و هنر ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

آزاده صمدی در خندوانه ۲۹ فروردین ۹۶ + عکس و بیوگرافی

آزاده صمدی در خندوانه فروردین ۹۶ حضور می یابد. خندوانه سه شنبه ۲۹ فروردین ۹۶ ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش شد. بعد از پخش خندوانه آزاده صمدی ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های آزاده صمدی در خندوانه را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه آزاده صمدی در خندوانه ، در این مقاله می توانید بیوگرافی آزاده صمدی و همچنین عکس های جدید آزاده صمدی را مطالعه و مشاهده نمایید.

***

همچنین ببینید:

صحبت های آزاده صمدی در دورهمی ۳ دی ۹۵ + بیوگرافی و عکس های جدید

***

خندوانه آزاده صمدی فروردین ۹۶

آزاده صمدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون سه‌شنبه ۲۹ فروردین در برنامه «خندوانه» حضور خواهد یافت. صمدی سه‌شنبه ۲۹ فروردین با حضور در برنامه «خندوانه» به پرسش‌های رامبد جوان پاسخ خواهد داد.

او که این روزها برای ضبط سریال «دیوار به دیوار» جلوی دوربین سامان مقدم است، در مورد حضورش در آثار کمدی گفت:«من به قانون جذب معتقدم و گمان می کنم الان فضای ذهنی ام به گونه ای است که بیشتر پیشنهاد بازی در نقش های کمدی می گیرم.»

صمدی که این روزها فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» را هم روی پرده دارد، در مورد دورترین خاطره ای که در ذهن دارد گفت:«برق ها رفته بود و چراغ گِردسوز روشن کرده بودند. بغل مادرم بودم، گردنش را گرفته و از سایه ام وحشت کرده بودم. هر چقدر تلاش می کرد برای ریختن ترسم، به سمت سایه ام ببردم، بلندتر جیغ می کشیدم!»

بازیگر نمایش «آیس لند» در مورد اولین خاطره اش از مدرسه گفت:«روز اول مدرسه مادرم به شدت گریه می کرد و می گفت؛ می خواهی مدرسه نمانی؟! با هم رفتیم خانه! فردایش که رفتم می خواستم بنشینم که یکی گفت این جا، جای دوست من است! سراغ نیمکت بعدی رفتم یکی دیگر گفت این جا جای فلانی است! همین طور رفتم عقب تا رسیدم به نیمکت آخر! از همان موقع از مدرسه متنفر شدم!»

صمدی با اشاره به این که ۳۰ سالگی را رد کرده است در پاسخ رامبد جوان در مورد بحران ۳۰ سالگی گفت:«الان از ۳۰ سالگی ام خوشحال ترم. فکر می کنم اگر با رسیدن به ۳۰ سالگی حال خوبی نداشته اید به علت شرایطی بوده که در آن مقطع از زندگی تان داشته اید و الا این ها چیزی جز اعداد و ارقام نیستند.»

بازیگر فیلم سینمایی «۵۰ کیلو آلبالو» ادامه داد:«به این فکر می کنم که دوره ای را به عنوان دوره بازنشستگی ام در نظر بگیرم. مزرعه ای داشته باشم که در آن سبزی خوردن بکارم. چیزی بنویسم یا همت کنم زبانم را تقویت کنم و تا آن موقع بتوانم ترجمه کنم.»

بازیگر نمایش «زبان اصلی» در همین مورد افزود:«لایف استایلی را که الان دارم دوست ندارم و اگر به خاطر شغلم نبود تهران نمی ماندم.»

آزاده صمدی در مورد این که چه چیز غصه دار و چه چیز خوشحالش می کند هم گفت:«این که آدم ها یادشان می رود هدف شان از زندگی کردن چیست و پایشان را روی سر و کله هم می گذارند تا به جاهای خفن تری برسند غصه دارم می کند و همیشه بودن در جمع حالم را سر جایش می آورد.»

آزاده صمدی در خندوانه 29 فروردین 96 + عکس و بیوگرافی

***

همچنین ببینید:

صحبت های آزاده صمدی در دورهمی ۳ دی ۹۵ + بیوگرافی و عکس های جدید

***

بیوگرافی آزاده صمدی

آزاده صمدی (زاده ۱۷ دی ۱۳۵۷ در لاهیجان) بازیگر تئاتر و تلویزیون ایرانی است. صمدی با بازی در مجموعه تلویزیونی راه بی‌پایان به شهرت رسید. آزاده صمدی در ۱۷ دی ۱۳۵۷ در لاهیجان به دنیا آمد. او پس از گذراندن دوره کارشناسی تئاتر در دانشگاه سوره، دوره کلاس‌های بازیگری کارنامه (با مدیریت پرویز پرستویی) گذراند. در تئاتر «بی‌شیر و شکر» حمید امجد ایفای نقش کرد. سپس در تله‌تئاتر «دریاروندگان» محمد عاقبتی بازی و پس از مدتی برای بازی در سریال تلویزیونی «راه بی‌پایان» با کارگردانی همایون اسعدیان انتخاب شد. وی در فیلم کوتاه «۳۵ متری سطح آب» و «دندان آبی» با کارگردانی هومن سیدی و «هیچ‌کس با هیچ‌کس سخن نمی‌گوید» نیز بازی کرده‌است.

آزاده صمدی در سال ۱۳۸۵ با هومن سیدی ازدواج کرد وی در سال ۱۳۹۲ از هومن سیدی طلاق گرفت. وی در دوران انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ از جمله هنرمندان حامی میرحسین موسوی بود.

فیلم های آزاده صمدی

لابی (محمد پرویزی، ۱۳۹۵)

خوب، بد، جلف (پیمان قاسم‌خانی، ۱۳۹۴)

۵۰ کیلو آلبالو (مانی حقیقی، ۱۳۹۴)

گاهی (محمدرضا رحمانی، ۱۳۹۴)

ارغوان (امید بنکدار و کیوان علیمحمدی، ۱۳۹۳)

طبقهٔ حساس (کمال تبریزی، ۱۳۹۲)

سیزده (هومن سیدی، ۱۳۹۱)

آفریقا (هومن سیدی، ۱۳۸۹)

سریال های آزاده صمدی

دیوار به دیوار (۱۳۹۵)

عالیجناب (۱۳۹۴) (شبکه خانگی)

پشت بام تهران (۱۳۹۴)

انقلاب زیبا (۱۳۹۳)

حیرانی (۱۳۹۱)

سی امین روز (۱۳۹۰)

گاوصندوق (۱۳۸۸)

راه بی‌پایان (۱۳۸۶)

تئاترهای آزاده صمدی

بی شیر و شکر (حمید امجد)

مشروطه بانو (حسین کیانی)

دریا روندگان (محمد عاقبتی)

روایت ناتمام یک فصل معلق (هومن سیدی)

بالاخره این زندگی مال کیه ؟ (اشکان خیل نژاد)

یه کلیک کوچولو (احمد سلیمانی)

نمایش P2 (سید مرتضی میرمنتظمی)

ملودی شهر بارانی (هادی مرزبان)

نمایش زبان اصلی (رسول کاهانی)

نمایش رویای یک شب نیمه تابستان(مصطفی کوشکی)

پنج ثانیه برف (مرتضی میر منتظمی)

فیلم های کوتاه آزاده صمدی

۳۵ متری سطح آب (هومن سیدی)

دندان آبی (هومن سیدی)

هیچ‌کس با هیچ‌کس سخن نمی‌گوید(امید بنکدار و کیوان علیمحمدی)

جوایز آزاده صمدی

دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن (بخش آثار ویدیویی) از بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر برای فیلم آفریقا

***

همچنین ببینید:

صحبت های آزاده صمدی در دورهمی ۳ دی ۹۵ + بیوگرافی و عکس های جدید

***

عکس های آزاده صمدی

صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید

عکس کودکی آزاده صمدی

صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید

***

همچنین ببینید:

صحبت های آزاده صمدی در دورهمی ۳ دی ۹۵ + بیوگرافی و عکس های جدید

***

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of