صحبت های آزاده صمدی در دورهمی ۳ دی ۹۵ + بیوگرافی و عکس های جدید

عکس , فرهنگ و هنر ۰۴ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

صحبت های آزاده صمدی در دورهمی ۳ دی ۹۵ + بیوگرافی و عکس های جدید

آزاده صمدی در دورهمی ۳ دی ۹۵ حضور پیدا کرده است که پورتال وهاران در این مقاله گزارش این برنامه را برای شما خوبان تهیه کرده است که در ادامه می خوانید.

***

همچنین ببینید:

آزاده صمدی در خندوانه ۲۹ فروردین ۹۶ + عکس و بیوگرافی

***

آزاده صمدی در دورهمی جمعه ۳ دی ۹۵

آزاده صمدی در همان ابتدای ورودش به دورهمی به مهران مدیری گفت: ۳۶ سالمه!

مهران مدیری از آزاده صمدی پرسید که به شما می گویند در سرکار بد اخلاق و جدی هستید، آزاده صمدی گفت: نه اتفاقا من خوش اخلاق و خوش خنده هستم ولی احتمالا خیلی اذیتم کردند که بداخلاقی کردم. مهران مدیری از آزاده صمدی پرسید چه اذیت هایی؟ آزاده صمدی گفت: ورود نکنیم! ولی مهران مدیری اصرار کرد که توضیح دهد و آزاده صمدی در ادامه گفت: یک سری اتفاقات ممکن است در محیط کار رخ دهد که واکنش من را ممکن است به دنبال داشته باشد، اتفاقاتی مثل بی احترامی.

آزاده صمدی در ادامه در مورد خصوصیات اخلاقی اش گفت: آدم آرمان گرایی هستم و همینطور آدم الگو پذیری هم نیستم، در لحظه و مکان آن طور که فکر می کنم عمل می کنم.

آزاده صمدی در پاسخ به سوال مهران مدیری درباره اینکه در چند ساله اخیر قضاوت شدید، گفت: قضاوت منطورتون چیه؟ که مهران مدیری در پاسخ گفت قضاوت مثلا در فضای مجازی که آزاده صمدی در ادامه گفت: شاید قضاوت شده باشم چون من دو سه سالی است که در فضای مجازی فعال هستم و علت آن را هم اطلاع رسانی اجرای تئاترهایم بوده است که بتوانم مردم را تشویق به دیدن تئاتر کنم. متاسفانه فضای مجازی فضایی است که فرهنگ استفاده از آن وجود ندارد و بعضی از افراد فکر می کنند که می توانند با بازیگران ارتباط داشته باشند حتی با فحش!

آزاده صمدی عنوان کرد که دوست دارم کار جذابی در زمینه بازیگری انجام دهم، مهران مدیری از او پرسید منظورتان از کار جذاب چه نوع کاری است؟ آزاده صمدی در پاسخ گفت سریالی مثل پشت بام تهران که نقش متفاوت و جذابی داشتم.

آزاده صمدی در ادامه برنامه دورهمی مهران مدیری از زندگی کاری اش گفت: که از سال ۷۹ در رشته تئاتر در دانشگاه سوره شروع به کار کرده است. کار حرفه ای بازیگری اش را در سال ۸۵ با بازی در سریال راه بی پایان به کارگردانی همایون اسعدیان آغاز کرده است.

او گفت که در دوران کنونی تحصیلات آکادمیک بازیگر نمی سازد و باید در تئاترهای دانشجویی فعال بود تا بتوان در این مسیر موفق شد.

آزاده صمدی در مورد زندگی شخصی اش گفت: متولد ماه دی هستم، عاشق شده ام اما معنای عشق را نمی فهمم و درمورد عشق آدم واقع گرایی هستم. به شدت عاشق موسیقی هستم. مانند پدرم لجباز هستم. زود عصبی می شوم. آدم برون ریزی هستم. بازیگر بی نظیری هستم.

آزاده صمدی در مورد آشپزی با مهران مدیری کل کل کرد! او عنوان کرد که دستپختش بی نظیر است ولی مهران مدیری گفت: خلاف این به گوش ما رسیده! آزاده صمدی در پاسخ گفت: احتمالا آن فرد با من خصومت شخصی داشته!

مهران مدیری از آزاده صمدی پرسید چه کسی را تحسین می کنید؟ گفت: شخص خاصی را تحسین نمی کنم!

و نکته جالب صحبت های آزاده صمدی در دورهمی این بود که مرتب سعی داشت عنوان کند آدم مغروری نیست!

مهران مدیری سوال همیشگی اش را از آزاده صمدی پرسید . گفت: احساس خوشبختی می کنید؟ آزاده صمدی در پاسخ گفت: در حال حاضر بله.

در پایان آزاده صمدی یکی از کتاب های قدیمی مادرش را به موزه دورهمی اهدا کرد.

***

همچنین ببینید:

آزاده صمدی در خندوانه ۲۹ فروردین ۹۶ + عکس و بیوگرافی

***

بیوگرافی آزاده صمدی

آزاده صمدی (زاده ۱۷ دی ۱۳۵۷ در لاهیجان) بازیگر تئاتر و تلویزیون ایرانی است. صمدی با بازی در مجموعه تلویزیونی راه بی‌پایان به شهرت رسید. آزاده صمدی در ۱۷ دی ۱۳۵۷ در لاهیجان به دنیا آمد. او پس از گذراندن دوره کارشناسی تئاتر در دانشگاه سوره، دوره کلاس‌های بازیگری کارنامه (با مدیریت پرویز پرستویی) گذراند. در تئاتر «بی‌شیر و شکر» حمید امجد ایفای نقش کرد. سپس در تله‌تئاتر «دریاروندگان» محمد عاقبتی بازی و پس از مدتی برای بازی در سریال تلویزیونی «راه بی‌پایان» با کارگردانی همایون اسعدیان انتخاب شد. وی در فیلم کوتاه «۳۵ متری سطح آب» و «دندان آبی» با کارگردانی هومن سیدی و «هیچ‌کس با هیچ‌کس سخن نمی‌گوید» نیز بازی کرده‌است.

آزاده صمدی در سال ۱۳۸۵ با هومن سیدی ازدواج کرد وی در سال ۱۳۹۲ از هومن سیدی طلاق گرفت. وی در دوران انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ از جمله هنرمندان حامی میرحسین موسوی بود.

فیلم های آزاده صمدی

لابی (محمد پرویزی، ۱۳۹۵)

خوب، بد، جلف (پیمان قاسم‌خانی، ۱۳۹۴)

۵۰ کیلو آلبالو (مانی حقیقی، ۱۳۹۴)

گاهی (محمدرضا رحمانی، ۱۳۹۴)

ارغوان (امید بنکدار و کیوان علیمحمدی، ۱۳۹۳)

طبقهٔ حساس (کمال تبریزی، ۱۳۹۲)

سیزده (هومن سیدی، ۱۳۹۱)

آفریقا (هومن سیدی، ۱۳۸۹)

سریال های آزاده صمدی

عالیجناب (۱۳۹۴) (شبکه خانگی)

پشت بام تهران (۱۳۹۴)

انقلاب زیبا (۱۳۹۳)

حیرانی (۱۳۹۱)

سی امین روز (۱۳۹۰)

گاوصندوق (۱۳۸۸)

راه بی‌پایان (۱۳۸۶)

تئاترهای آزاده صمدی

بی شیر و شکر (حمید امجد)

مشروطه بانو (حسین کیانی)

دریا روندگان (محمد عاقبتی)

روایت ناتمام یک فصل معلق (هومن سیدی)

بالاخره این زندگی مال کیه ؟ (اشکان خیل نژاد)

یه کلیک کوچولو (احمد سلیمانی)

نمایش P2 (سید مرتضی میرمنتظمی)

ملودی شهر بارانی (هادی مرزبان)

نمایش زبان اصلی (رسول کاهانی)

نمایش رویای یک شب نیمه تابستان(مصطفی کوشکی)

پنج ثانیه برف (مرتضی میر منتظمی)

فیلم های کوتاه آزاده صمدی

۳۵ متری سطح آب (هومن سیدی)

دندان آبی (هومن سیدی)

هیچ‌کس با هیچ‌کس سخن نمی‌گوید(امید بنکدار و کیوان علیمحمدی)

جوایز آزاده صمدی

دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن (بخش آثار ویدیویی) از بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر برای فیلم آفریقا

***

همچنین ببینید:

آزاده صمدی در خندوانه ۲۹ فروردین ۹۶ + عکس و بیوگرافی

***

عکس های آزاده صمدی

صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید

عکس کودکی آزاده صمدی

صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید

صحبت های آزاده صمدی در دورهمی 3 دی 95 + بیوگرافی و عکس های جدید

***

همچنین ببینید:

آزاده صمدی در خندوانه ۲۹ فروردین ۹۶ + عکس و بیوگرافی

***

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of