حمله تروریستی در چابهار خرداد 96 + فیلم و تعداد شهدا و مصدومین

اخبار , دانلود 25 خرداد 1396 بدون دیدگاه

حمله تروریستی در چابهار خرداد 96 + فیلم و تعداد شهدا

حمله تروریستی در چابهار 24 خرداد 96 رخ داد که متاسفانه چند تن از هموطنانمان شهید و مجروح شده اند. پورتال وهاران در این مقاله ضمن عرض تسلیت به حادثه دیدگان، فیلم حمله تروریستی در چابهار خرداد 96 و جزئیات خبر درگیری در چابهار خرداد 96 را برای شما عزیزان منتشر می کند.

درگیری خونین ماموران اطلاعات با تروریست ها در چابهار خرداد 96

عصر امروز ماموران ناجا با همکاری وزارت اطلاعات در درگیری با گروهک تروریستی انصار الفرقان در چابهار ۵ نفر دستگیر و سه نفر از تروریست‌ها را به هلاکت رساندند.

يک نفر از نیروهای وزارت اطلاعات شهيد و يک نفر هم زخمی شده است.

۲ جليقه انتحاری و مقدار زيادی مهمات هم كشف‌شده است.

تروریست‌ها قصد عملیات در شب‌های قدر را داشته‌اند.

دستگیری و شناسایی دو تیم تروریستی در چابهار خرداد 96

سیدمحمود علوی در سخنانی در مراسم افطاری کانون حرفه‌ای رسانه که چهارشنبه شب برگزار شد از شناسایی و دستگیری دو گروه تروریستی در شهرهای چابهار و کردستان خبر داد و گفت: در چابهار یک تیم 7 نفره بودند که توانستیم 5 نفر از آن‌ها را زنده دستگیر کنیم و متاسفانه باید بگویم امروز در عملیات مذکور اولین شهید وزارت اطلاعات در چهار سال گذشته، در دوران خدمت بنده تقدیم کشور شد.

وی گفت:‌ این شهید وزارت اطلاعات اهل گیلان و دریای خزر بود اما در جوار خلیج فارس به شهادت رسید.

وی همچنین از شناسایی یک تیم تروریستی در کردستان خبر داد و گفت: سربازان گمنام امام زمان با جدیت به دنبال خنثی‌سازی حرکات تروریست‌ها هستند.

علوی همچنین اظهار کرد: تیم تروریستی هفت نفره در چابهار پنج نفرشان ایرانی و دو تن از آن‌ها از کشورهای همسایه بودند.

وی گفت: متاسفانه باید بگوییم که برخی کشورهای منطقه به دنبال آن هستند که افرادی را به عنوان مزدور به کار گرفته تا در ایران عملیات انتحاری کنند همان طور که مقام معظم رهبری بیان کردند دشمن بیکار نیست و ما باید بیدار و هوشیار باشیم.

به گزارش ایسنا، در مراسم افطاری کانون حرفه‌ای رسانه تعداد زیادی از خبرنگاران، گزارشگران تلویزیون در حوزه‌های مختلف سیاسی، امنیتی،‌ هسته‌ای حضور داشتند همچنین در این مراسم بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی، حسین انتظامی مشاور وزیر اطلاعات و کارشناسان مسائل بین الملل حضور داشتند.

نخستین «شهیدِ» وزارت اطلاعات در درگیری با تروریست ها

شهید حسن عشوری از سربازان گمنام امام زمان (عج) اهل شهرستان رودسر استان گیلان امروز در درگیری مسلحانه با تروریستها در چابهار استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید.

فرماندار ویژه چابهار امشب در تشریح جزئیات این خبر به خبرنگار تسنیم در زاهدان، گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) عصر امروز در یک عملیات مسلحانه در چابهار 5 نفر از اعضای یک گروه تروریستی را دستگیر کردند و 2 تروریست را به هلاکت رساندند.

ایوب درویشی افزود: سربازان گمنام امام زمان(عج) با اشراف اطلاعاتی که در منطقه دارند از محل اختفای اعضای یک گروهک تروریستی در چابهار مطلع شدند و بلافاصله منطقه اختفای تروریست‌ها را تحت محاصره قرار دادند.

حمله تروریستی در چابهار خرداد 96 + فیلم و تعداد شهدا

وی گفت: در این عملیات که منجر به درگیری مسلحانه شد، نیروهای امنیتی ما با دلاورمردی و پس از یک درگیری چند ساعته موفق شدند این گروهک تروریستی را منهدم کنند که به دستگیری 5 تروریست و هلاکت دو تن دیگر منجر شد.

درویشی با اشاره به اینکه پس از اتمام این عملیات جلیقه انفجاری، مواد منفجره، مقادیر قابل توجهی مهمات و تعدادی سلاح از تروریست‌ها کشف و ضبط شد، گفت: یکی از سربازان گمنام امام زمان (عج) در جریان این درگیری به فیض شهادت نائل شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شهید حسن عشوری نخستین شهید وزارت اطلاعات در درگیری با تروریست‌ها است.

فیلم حمله تروریستی در چابهار خرداد 96

حمله تروریستی در چابهار خرداد 96 + فیلم و تعداد شهدا

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of