حمله کیهان به لیلی رشیدی به خاطر توهین به مخالفان روحانی

فرهنگ و هنر ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ یک دیدگاه

حمله کیهان به لیلی رشیدی به خاطر توهین به مخالفان روحانی

لیلی رشیدی ار طرفداران پروپاقرص روحانی است. به تازگی استیکر های ضد روحانی در تلگرام ساخته شده بودند که این استیکرها از زبان هنرمندان بودند و با این مضمون بودند که همه هنرمندان، دیگر به روحانی رأی نمی دهند. لیلی رشیدی به این استیکرها واکنش نشان داد و به مخالفان روحانی اهانت کرد. روزنامه کیهان به این حرکت لیلی رشیدی واکنش نشان داد و در پاسخ به او گفت: “رأی داد پیشکش، ادب بیاموز”. پورتال وهاران در این مقاله جزویات خبر توهین لیلی رشیدی به مخالفان روحانی و همچنین واکنش کیهان به لیلی رشیدی را برای شما عزیزان منتشر می کند.

***

همچنین ببینید:

واکنش تند لیلی رشیدی به استیکرهای ضد روحانی

***

کیهان: خانم رشیدی رای دادن پیشکش، ادب بیاموز

یکی از بازیگران سینما و تلویزیون در روزنامه‌ای سطحی و عوامانه، به مخالفان حسن روحانی توهین کرد!

لیلی رشیدی که از دانش سیاسی بی‌بهره است، در روزنامه آفتاب یزد، با لحنی سخیف و بی‌ادبانه به مخالفان حسن روحانی توهین کرد!

رشیدی به سهم خود ثابت کرد که «ادب و احترام به آزادی بیان و عقیده» تنها لقلقه زبان و شعار و ادا و اطوار او و هم‌مسلکی‌های اوست و اینان در جای خود با ادبیات چاله‌میدانی در مقام یک دیکتاتور ظاهر می‌شوند!

بجاست؛ حراست صدا و سیما با نظر به این نوع ادبیات، در همکاری با هنرمندنمایان تجدید نظر کند!

گفتنی است روزنامه آفتاب یزد از فرط ضعف و کار سخیف ژورنالیستی، اسباب تفریح اهالی مطبوعات است! سردبیر این روزنامه به عنوان مشاور شیخ ساده‌لوح فتنه‌، هم‌اکنون به عنوان پناهنده، نقش پادوی بی‌بی‌سی را ایفا می‌کند!

حمله کیهان به لیلی رشیدی به خاطر توهین به مخالفان روحانی

***

همچنین ببینید:

واکنش تند لیلی رشیدی به استیکرهای ضد روحانی

***

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

1
دیدگاه بگذارید

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
س

نه اینکه بخوام از ایشون حمایت کنم فقط اینکه کار اونایی که از هنرمندا نپرسیده رفتن به جاشون اظهار نظر کردن و خلاف نظر اونا رو برای تبلیغ کاندیای مورد نظرشون استفاده کردن کار زشت و به نوعی سوء استفاده بوده. این هم البته از نظر قانونی قابل پیگیریه.