طالع بینی جنسی بر اساس ماه تولد

سرگرمی ۱۳ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

طالع بینی جنسی بر اساس ماه تولد

آن دسته از عزیزان همراه که به مطالب سرگرمی در قالب فال و طالع بینی علاقه دارند، می توانند در این مطلب نوعی متفاوت از طالع بینی را ببینیند. این طالع بینی در مورد علاقه های جنسی بین زوجین است که به تفکیک هر کاه برای شما گردآوری شده است. شما می توانید با مطالعه طالع بینی جنسی بر مبنای ماه تولد خود از وضعیت و تمایلات جنسی خود و طرف مقابل تان آگاه شوید. نکته مهم در این طالع بینی آن است که طالع بینی جنسی را به تفکیک هر ماه و برای زن و مرد به صورت جداگانه عنوان کرده ایم که فکر می کنیم برای شما کاربران عزیز هم جالب توجه باشد. همچنین شما می توانید آموزش ماساژ جنسی را هم در مطالب قبلی سایت وهاران ببینید.

طالع بینی جنسی بر اساس ماه تولد

طالع بینی جنسی متولدین ماههای مختلف

فروردين:

مردان فروردين ماه:

مردان فروردين در هرجا،در هر شرايطي و در هر زماني اماده انجام س-ک-س هستند و مانند زنان فروردين عمل نزديکي را مانند ورزش ميدانند. هر چند به خواسته هاي خود بيشتر اهميت ميدهند اما همسرشان را هم راضي نگه ميدارند.ناز و عشوه را زياد طول نميدهند و دوست دارند زود به مرحله آميزش برسند و اين باعث خوشحالي همسرشان است.زناني که عشق بازي را دوست دارند بهتر است از مردان فروردين فاصله بگيرند.

زنان فروردين ماه:

زنان فروردين در عشق بازي روراست هستند و از جمله ها بيشتر استفاده ميکنند.بسيار پر هيجان و شهوتي هستند در عشق نيز صبر و حوصله اي ندارند.حشري بودن را دوست دارن و کارهاي هيجاني انجام ميدهند.هميشه ميتوانند در س-ک-س پيش قدم باشندو ترسي از اين مورد ندارند.دنياي خيالي را دوست دارند و به همين دليل روش هاي معمول آميزش آن ها را راضي نميکند.هم مردان و هم زنان فروردين ماهي تنوع طلب هستند و شخصيت ثابت در طرف مقابلشان را دوست ندارند و دائم به دنبال تغيير هستند.آرزوي هر فروردين ماهي صاحب شدن به عشقي است که بسيار هيجاني است.

آنچه بعد از پايان س-ک-س ميگويند:حيف تمام شد،دوباره انجام بديم

پوزيشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسي:پوزيشن هاي رو در رو

مکان مورد علاقه براي س-ک-س:بسيار عجول هستند و تا اتاق خواب نميتوانند صبر کنند.

ارديبهشت:

مردان ارديبهشت ماه:

براي مردان ارديبهشت اولين هدف از آميزش جنسي توليد مثل است و به خاطر اينکه صاحب فرزندي شوند در حين آميزش عمليات فوق العاده اي نشان ميدهند.از روابط يک شبه و عجول نفرت دارند و مانند زنان ارديبهشت پوزيسيون هاي کلاسيک را دوست دارند و از مورد توجه قرار گرفتن بسيار خوششان مي آيد و در اين مورد مانند کودکي هستند.دير شهوتش اوج ميگيرد اما بعد از شهواني شدن و اوج گيري آميزش ساعت ها ميتواند طول بکشد و نگه داشتن او کار سختي است.

زنان ارديبهشت ماه:

هر چند ظاهر آرام و سر به زيري دارند اما در مورد س-ک-س از جمله حشري ترين زنان به شمار ميروند.ماسک روزانه اش را در تخت کنار ميگذارد و از خود هيجان بسيار نشان ميدهندبه عادت هايش وابسته است و به همين دليل لزومي به ايجاد تنوع براي وي نيست از حرکات تکراري خسته نميشود بسيار صبور است و مانند هر موضوعي در س-ک-س نيز حوصله به خرج ميدهد.به لوکس و زيبايي ضعف دارد و دوست دارد تا شما او راتحريک کنيد و از اينکه شما به خودتان برسيد لذت ميبرد و البته به ياد داشته باشيد به خواسته هايش خصوصا در س-ک-س ارزش قائل شويد.

آنچه بعد از پايان س-ک-س ميگويند:بساير گرسنه هستم چيزي بخوريم

پوزيشن مورد علاقه شان در س-ک-س:با تقليد از صحنه فيلم ?,? در مقابل يخچال

مکان مورد علاقه براي س-ک-س:هواي آزاد،بيرون براي او بسيار رمانتيک جلوه ميدهد

خرداد:

مردان خرداد ماه:

بسيار تنوع طلب هستند و اين در مورد تنوع در زنان زندگيشان نيز صادق است.مدام س-ک-س با يک زن احساس خوبي به آنها نميدهد.آميزش براي آنها مانند يک بازي است و مطوئن باشيد در عشق بازيگري ماهر است.مکان و پوزيشن هاي متفاوت براي س-ک-س لازمه اش در زندگي است و در بيشتر مواقع کنترلش براي مقاربت را از دست ميدهد.

زنان خرداد ماه:

به دليل عادتي که نسبت به تنوع و تازگي ها دارد در مورد س-ک-س و عشق از هيچ چيزي تعجب نميکند.بيشتر نسبت به منطقش حرکت ميکند تا احساساتش به همين دليل بايد او را آماده آميزش کنيد.يکنواختي در س-ک-س را دوست نادر اگر انساني هستيد که بسيار خوب ميتوانيد او را غافلگير کنيد بدون شک عاشق شما خواهد شد.دعوا و خشونت را دوست ندارد و براي عشقش هم دوست و هم محرم اسرار است.

همچنین بخوانید:  اس ام اس میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) آذر 95

آنچه بعد از پايان س-ک-س ميگويند:کنترل تلوزيون کجاست؟

پوزيشن مورد علاقه شان در سک??:بر روي کاناپه جلوي تلوزيون هر پوزيسيوني ميتواند بگيرد

مکان مورد علاقه براي س-ک-س:ماشين

طالع بینی جنسی بر اساس ماه تولد

طالع بینی جنسی  + به نفکیک زن و مرد

متولدين تير ماه

مردان متولد تير ماه:

اگر براي مردان متولد تير غذاي خوشمزه اي درست کنيد و او را محکم بغل کنيد آن موقع او را براي س-ک-س آماده کرده ايد.روح بسيار لطيفي دارداما در عين حال ميتواند بسيار خشن باشد.بسيار احساساتي است عشق بازي با همسرش را بسيار دوست دارد اما اگر عاشق همسرش نباشد نسبت به س-ک-س بسيار بي علاقه خواهد بود.او نيز مانند زنان تير ماه نسبت به مکان س-ک-س حساس است.در اتاق خواب و تخت خودش احساس قدرت ميکند در حالي که در يک مکان غريبه ميلش را از دست ميدهد.

زنان متولد تير ماه:

زنان تير ماه بسيار حساس هستند و بيشتر از هر چيزي به مهربان بودن اهميت ميدهند براي بدست آوردن دلش با او ملايم حرف بزنيد تا اعتماد او را جلب کنيد بزرگ نمايي ها را دوست ندارد با خجالتي بودن او کنار بياييدو به اخلاقيات او احترام بگذاريد در اينصورت از لاکش بيرون آمده و به معشوقه اي هيجاني و حشري تبديل ميشود.

به صادق بودن بسيار اهميت ميدهد. در س-ک-س زبان شيرين،بوسه هاي پر از عشق را دوست دارد و در زمان کوتاهي از وضعيت ساکن و رمانتيک به زني پر از شهوت تبديل ميشود.

آنچه بعد از پايان س-ک-س ميگويند:کي ازدواج ميکنيم؟

پوزيشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسي:پوزيسيون قاشق را خيلي دوست دارند و همچنين دوست دارند طرف مقابلش با بدن او بازي کند.

مکان مورد علاقه براي س-ک-س:کنار ساحل

متولدين مرداد ماه

مردان مرداد ماه:

براي مردان مرداد س-ک-س مانند رينگي است تا قدرت خودش را نشان دهند.به همين دليل با زني که او نيز خودش را قدرتمند بداند خوشبخت نميشودو مانند زنان مرداد ماهي از تعريف و تمجيد بسيار خوشش مي آيد.دوست ندارد مدام و زود به زود س-ک-س داشته باشد اما اگر کارهايش رو به راه باشد ميلش به س-ک-س افزايش ميابد.

زنان مرداد ماه:

در عشق مانند هر چيزي دوست دارد مورد تعريغ قرار بگيرد.در عشق س-ک-س براي او اهميت بالايي دارد و به تشريفات بسيار اهميت ميدهد و حتما به احساساتش واکنش مثبت نشان دهيد.دوست دارد در س-ک-س هيجان داشته باشيد اما عشق بازي با او را فراموش نکنيد.با توجه به هوش بالا و زيبايي که دارد توجه ها را به خودش جلب ميکند.

آنچه بعد از پايان س-ک-س ميگويند:اعتراف کن در آميزش فوق العاده بودم

پوزيشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسي:در پشت او قرار بگيريد

مکان مورد علاقه براي س-ک-س:مکان هاي آينه دار

متوليد شهريور ماه

مردان متولد شهريور:

مردان شهريور مانند زنان شهريور بسيار وسواس هستند.در س-ک-س آنقدر تکنيک هاي زيادي بکار ميبرند که براي احساسات جايي باقي نميماند.به دليل اينکه فوق العاده بودن را دوست دارند در س-ک-س اگر اين خصلتش را کنار بگذارد از آميزش لذت خواهد برد.در س-ک-س از شريکش به صورت بي رحمانه اي انتقاد ميکند و به خاطر انتقادي که کرده است عذاب وجدان ميگيرد.به جزئيات بسيار اهميت ميدهد و به همين دليل همسر فوق العاده اي است.

زنان شهريور ماه:

.

احساسات و افکارش را به راحتي ابراز نميکند و مانند جهبه اي در بسته است به همين دليل شناخت او و درک رفتارهايش کار سختي است.خجالتي و درون گراست و شخصيت واقعي اش را نميتواند بروز دهد.براي نزديک شدن و انجام س-ک-س با وي بايد آرام آرام و با حوصله نزديک شويد.براي بدست آوردن دلش چون آدمي است که بيشتر از احساسات با منطقش حرکت ميکند پس به او نشان دهيد که او زن باهوشي است.بر خلاف ظاهرش که زني سرد است ،درونش بسيار هيجاني و حشري است.بسيار وسواس است و به تميز بودن اهميت ميدهد قبل از نزديکي با وي به بهداشت شخصي حتما رسيدگي کنيد.

همچنین بخوانید:  روش های جالب و آسان برای تشخیص هندوانه شیرین و آبدار

آنچه بعد از پايان س-ک-س ميگويند:بلند شو ملافه ها را بردارم

پوزيشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسي:پيش قدم شدن شما را دوست دارد و پشنهاد پوزيسيون را شما دهيد

مکان مورد علاقه براي س-ک-س:مکان هاي فانتزي

متولدين مهر ماه

مردان متولد مهر:

مردان مهر به س-ک-س با زن زيبا بيشتر اهميت ميدهند در غير اينصورت س-ک-س در تاريکي را ترجيح ميدهند.در کل مرد مهربان و دوست داشتني است مانند زنان مهر به سازگاري اهميت ميدهند به اين دليل که هر کاري زماني دارد از همسري که برايش نرخ تعيين کند متنفر است.کمي نارسيسم و خود پسند است.

زنان متولد مهر:

در نزديکي دقت کنيد با حساسيت با وي برخورد کنيد اين موضع براي يک زن مهر بسيار مهم است.قبل از هر چيزي توجه کنيد که زن مهر ماه بسيار احساساتي است پس اول قلب اورا بدست آوريد سپس جسمش را.به رمانتيک بودن نيز بسيار اهميت ميدهد.زنان مهر ماه دکوراسيون و محيط اطرافشان دوست دارند عالي باشد پس به مکاني که با او س-ک-س داريد توجه کنيد اگر در محيط احساس خوبي به او دست دهد با شما بسيار راحت خواهد بود.حرکات خشن و بي صبرانه در س-ک-س را دوست ندارد اگر اين کار را بکنيد به سوي بي ميلي کشيده خواهد شد.سولپرايزها را دوست دارد پس با اين کار ميتوانيد دل و ميل او را به دست آوريد.

آنچه بعد از پايان س-ک-س ميگويند:اگر تو احساس خوبي داري پس من هم احساس خوبي دارم.

پوزيشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسي:به پشت خوابيده را خيلي دوست دارند.

مکان مورد علاقه براي س-ک-س:هتل هاي کوچک و لوکس

متولدين آبان ماه

مردان متولد آبان:

براي يک مرد آباني س-ک-س قبل از هر چيزي اهميت دارد.ميتواند گرسنه بماند اما بدون س-ک-س هرگز نميتواند و عاشق زناني است که مانند او نسبت به س-ک-س ضعف داشته باشد.از ديدگاه او زن زيبا و زشتي وجود ندارد هر زني جذابيت خاص خود را دارد.زماني که عاشق ميشود به شکل غير طبيعي از س-ک-س فاصله ميگيرد هر چند اين وضعيت او زياد طول نميکشد اما واقعا دچار افسردگي جنسي ميشود به خاطر همين خصلتشان دوست دارند با زني آميزش کنند که عاشقشان نيستند.

زنان متولد آبان:

ضعف شديدي نسبت به خواسته هايشان دارند بااين حال دوست دارند عاشق شوند و ميتوانند در اين مورد فداکار باشند.به دليل اهميتي که به زيبايي ميدهند نسبت به مردان زيبا و خوش اندام ضعف دارند.هميشه از اطرافيان نسبت به شهوت بالا و بروز آن اخطار ميگيرند اما در زير اين آتش شهوت زن بسيار لطيفي نهفته است .هم زنان و هم مردان آبان دوست دارند کسي که با او س-ک-س دارند تنها متعلق به خودشان باشدسليقه ها و ميلهاي متفاوتي دارند و از بين ?? ماه آبان ماهي ها در عشق بيشتر از هرکسي پر هيجان هستند.

آنچه بعد از پايان س-ک-س ميگويند:حالا در پشت بام س-ک-س داشته باشيم.

پوزيشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسي:از تخيلات خود استفاده کنيد و روش هاي جديدي ايجاد کنيد.

مکان مورد علاقه براي س-ک-س:هيچ جا خونه خود آدم نميشه.

متولدين آذر ماه

مردان متولد آذر:

براي مردان آذر زندگي جنسي او پر هيجان و ماجراست.در يک شب طوفاني در چادر،در کنار درياي طوفاني،در يک جنگل بيسو و هر مکان عجيب غريبي که به ذهنتان ميرسد دوست دارد س-ک-س داشته باشد.از آميزش هاي آخر هفته که با يک دوش گرم و موسيقي آرام و صحبت هاي لطيف آغاز ميشود بشدت نفرت دارد و دوست دارد تکنيک هاي آميزش از خاور ميانه گرفته تا آفريقاي جنوبي را امتحان کند.

زنان متولد آذر:

به عشق و س-ک-س مانند بازي نگاه ميکنند اما اين موضوع را سرسري نميگيرند.يک عاشق آتشي است و زماني که عاشق ميشود به افکار دور و برش زياد اهميت نميدهد.در عشق نيز خصلت خوش منشانه اي دارد و دوست دارد با همسرش دوست باشد.زنان آذر نيز مانند مردان آذر بسيار پر ماجرا هستند و از اين مورد هرگز خسته نميشوند.در عشق هرگز او را محدود نکنيد چرا که از اين رفتار بشدت متنفر است براي بدست آوردن قلبش طوري رفتار کنيد تا در کنار شما راحت باشد.

همچنین بخوانید:  جدیدترین اس ام اس تسلیت اربعین 30 آبان 95

آنچه بعد از پايان س-ک-س ميگويند:از اين بهتر هم ميتوانستي باشي.

پوزيشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسي:حساس ترين نقطه بدنش لاله گوشش است و در حين س-ک-س به حالت دراز کشيده و شما روي او بنشينيد.

مکان مورد علاقه براي س-ک-س:در هواي آزاد و مکان هاي پر خطر

طالع بینی جنسی بر اساس ماه تولد

طالع بینی جنسی به تفکیک ماه تولد

متولدین دی ماه

مردان متولد دی:

مانند زنان دی سرد و بسیار دور دیده میشوند.راضی کردن او کار سختی است.از روابط س-ک-س یک شبه خوشش نمی آید هر چند امکان اینکه به رابطه یک شبه تن در دهد اما لحظه آخر میتواند نظرش عوض شود.س-ک-س برای او مفهوم جدی دارد.او همسر فداکاری است برای داشتن رابطه مکان های آرام را دوست دارد.مسئولیت پذیر است و روش های پیشگیری از بارداری را بدقت رعایت میکند.بدلیل اینکه نسبت به هر کسی بی اعتماد است دائما اطرافیانش را تغییر میدهد و ازاینکه در شخص ثابتی نمیتواند پایدار باشد بسیار شاکی است.

زنان متولد دی:

به دلیل ظاهر سردی که دارند به راحتی میتوانند احساسات خود را پنهان کنند در زیر ظاهر مغرور و خودخواهی که دارند ساختاری کاملا احساسی و نسبت به عشق و محبت حساس هستند.اما به دلیل ترسی که از شکست دارند زن تنهایی هستند اما با صبر و درکی که بکار خواهید برد میتوانید آتش عشق و شهوت را در وجود او شعله ور کنید و به این طریق آرام آرام و با ملایمت جسارت به س-ک-س را در او زنده خواهید کرد.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:در روز های آینده هم میتوانیم با هم س-ک-س داشته باشیم؟

پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:نسبت به کمر حساس هستند بنابراین به این نقطه ها بیشتر تمرکز داشته باشید.

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:بعد از یک روز خسته کننده کاری در شرکت

متولدین بهمن ماه

مردان متولد بهمن:

برای او زندگی جنسی بعد از دوستانش می آید.با زنی که دوستش دارد میتواند آمیزش کند.س-ک-س در زندگی او جای مهمی ندارد.در صورتی که شهوتش اوج بگیرد میتواند با هر کسی نزدیکی کند و سپس نیز فراموش کند.رمانتیک بودن را دوست ندارد.نسبت به مغازه هایی که لباس زیر میفروشند ضعف دارد.به س-ک-س مجازی علاقه وافری دارد.

زنان متولد بهمن:

بسیار سنتی به نظر میرسند اما در سکس با هرکسی فرق دارند بسیار کنجکاو هستند و چون به شکست عادت کرده اند بسیار راحت چیز های تازه ای را تجربه میکنند.در کنار او هر کاری میتوانید انجام دهید.بسیار مهربان هستند.افکار جنسی اش را میتواند با شما در میان بگذارد.از لخت شدن خجالت نمیکشد و از رل بازی کردن نفرت دارد.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:دست هاتو میتونم باز کنم؟

پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:مانند یوگا به س-ک-س نزدیک شوید.

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:زیر لحاف تشک در روشنایی.

متولدین اسفند ماه:

مردان متولد اسفند:

مردان اسفند خیلی زود تحریک میشوند ممکن است خیانت کنند اما مطمئن باشید عذاب وجدان خواهد گرفت.س-ک-س برای او مانند دریایی است که ناخواسته در آن شنا میکند.مرد رمانتیکی است در یک مکان شیک و زیبا برایتان میز شام میچیند و موسیقی ملایمی میگذارد و س-ک-س از آنجا شروع میشودو تا زمانی که نسبت به خانم دیگری حواسش پرت نشود شما را با بوسه ها و تعریف هایش لوس خواهد کرد.

زنان متولد اسفند:

از میان زنان ماه های دیگر زن اسفن زن بسیار رمانتیک و عاشق پیشه ای است اما به دلیل شرمساری که دارند بهتر است موقعیت را شما برای او فراهم کنید تا زمانی که شما با او ملایم و مهربان باشید مطمئن شوید عاشق شما خواهد ماند.باید با صبر و حوصله با وی برخورد کنید مطمئن باشید که زن حشری را خواهید یافت .اکر مانند معشوق عاشق پیشه ای برخورد کنید در اینصورت زن رمانتیکی خواهد بود.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:من و چی صدا کرده بودی؟

پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:لباس زیر و خواب برای او اهمیت خاصی دراد پس تنوع را رعایت کنید.

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:زیر سایه درخت.

مترجم: ندا رحیمی

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.com


برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *