جزییات خبر بازداشت ستاره ایرانی به علت کتک زدن همسرش

اخبار ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات خبر بازداشت ستاره ایرانی به علت کتک زدن همسرش

مشکلات خانوادگی در هر جای کره خاکی و بین افراد مختلف کم و بیش وجود دارد اما وقتی پای مشکلات خانوادگی ستاره ها به میان می آید همه توجهات را به خود جلب می کنند مثل اینکه اخیرا یکی از ستاره های فوتبال کشورمان که نام او تا کنون لو نرفته است، به علت کتک زدن همسرش به دادگاه خانواده احضار شده است. ما در این مقاله از پورتال وهاران جزییاتی بیشتر در این مورد را برای شما منتشر کرده ایم.

خاتمی : اجازه تشریفاتی کردن ولایت فقیه را نمی دهیم / این آرزو را به گور خواهند برد!

علت احضار فوتبالیست مشهور به دادگاه خانواده چه بود؟

یک ستاره سرشناس فوتبال به خاطر کتک زدن همسرش به دادگاه خانواده کشانده شد.
رکنا” این بازیکن که به شدت پرخاشگر است، حدود دو سال قبل سر همسر خود هوو می برد به طوریکه زندگی اش تا مرز طلاق پیش می رود و به خاطر گذشت همسر همه چیز به شرایط عادی برمی گردد اما از همان زمان این بازیکن دست بزن پیدا کرده و همسرش را کتک می زند.

همسر این بازیکن اخیرا از او به دادگاه شکایت کرده و با نشان دادن آثار کبودی روی سر، صورت، بازو و پهلوهایش خواهان جدایی یک طرفه از همسر خود شده و دادگاه هم این فوتبالیست را احضار کرده و او حالا با قرار وثیقه آزاد است تا نوبت دادگاه شان بشود!

البته اخیرا همسر یکی از همبازیان سابق این بازیکن میانجی گری کرده تا همسر او به زندگی برگردد و شکایت را پس بگیرد. این فوتبالیست می گوید از وقتی آن اشتباه را مرتکب شده، همسرش هر روز به او شک می کند و دائم در حال چک کردن گوشی تلفن همراهش است و همین مساله باعث شده دو سه باری از کوره در برود و همسرش را کتک بزند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *