جزئیات خبر بازداشت آزاده نامداری مرداد 96

اخبار , فرهنگ و هنر ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

جزئیات خبر بازداشت آزاده نامداری مرداد 96

همانطور که می دانید آزاده نامداری به خاطر انتشار عکس های بی حجابش بسیار خبرساز شد. به همین دلیل اخباری مبنی بر دستگیری آزاده نامداری در فرودگاه منتشر شده است که وهاران در این مقاله جزئیات خبر دستگیر شدن آزاده نامداری را برای شما عزیزان منتشر می کند.

بازداشت آزاده نامداری در فرودگاه مرداد 96

ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر دستگیر شدن آزاده نامداری در فرودگاه هنگام بازگشت به ایران منتشر شد که مدیر کل زندانهای استان تهران برای پایان به این شایعات پاسخ داد.

مصطفی محبی مدیر کل زندانهای استان تهران در نشست خبری صبح امروز خود در پاسخ به سوالی درباره فرار یکی از زندانیان از زندان اوین گفت:این فرد از زندان فرار نکرده بلکه از بیمارستان فرار کرده بود و دو روز پیش دستگیر شد و جرمش کلاهبرداری بود.

وی درباره ساخت مهدکودک در زندان نسوان گفت:مجوز و نیروی انسانی این کار را نتوانستیم فعلا محیا کنیم. به نظر ما بچه ها در کنار مادران باشند خیلی بهتر هستند و ما کودکان زیر دو سال را نگه می داریم.

محبی درباره اینکه بیشترین جرایم زندانیان مربوط به کدام جرم ایت گفت :بیشترین جرایم مربوط به مواد مخدر و بعد از آن سرقت و بعد از آن جرایم علیه اشخاص مهم است. در مورد مواد مخدر 3.6 کاهش و سرقت 8.6 درصد در سال جاری کاهش داشته ایم.

مدیر کل زندانهای استان تهران تصریح کرد:پرونده های قدیم فقط مزاحمت تلفنی بود. ما در گذشته داشتیم پرونده ای که به دلیل فوت کردن و زنگ زدن و مزاحمت تلفنی برای خانم، همسرش به او شک کرد و این خانم خودسوزی کرد و ببینید یک مزاحمت تلفنی باعث فوت خانم شد.

همچنین بخوانید:  جزئیات خبر بمب گذاری در اهواز اردیبهشت 96

جزئیات خبر بازداشت آزاده نامداری مرداد 96

آزاده نامداری در فرودگاه امام بازداشت شده است؟

وی خبر منتشره مبنی بر دستگیری آزاده نامداری در فرودگاه را تکذیب کرد و گفت:چنین چیزی را نداشتیم.

وی درباره سلفی نمایندگان گفت:دیدید که یک لحظه جوگیر شدند و این تصاویر در عرض 5 دقیقه همه جا پخش شد.

محبی درباره اجرای طرح پایندهای الکترونیکی در زندان تهران گفت:هنوز به صورت عملیاتی اجرایی نشده و محل اجرای طرح اختصاص داده شده ولی برای تجهیزات و نیروی انساتی نشکل داریم.

مدیر کل زندانهای استان تهران تصریح کرد:فراوانی جرایم موادمخدر 42 درصد و سرقت 30 درصد است.

محبی درباره فروش زندان اوین گفت:فعلا این امر میسر نیست باید جایی را بسازیم که زندانیان را منتقل کنیم و فعلا چنین جایی نداریم و هشت مالک دارد به همین دلیل ممکن است با هم اختلاف نظر داشته باشند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *