جزییات کامل تعطیلی مدارس اردبیل ۱۴ فروردین ۹۶

اخبار ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

جزییات کامل تعطیلی مدارس اردبیل ۱۴ فروردین ۹۶

بنا به شرایط جوی در زمستان سال گذشته چندین بار پیش آمد که در استانهای مختلف کشورمان تعطیلی مدارس را به دنبال داشت؛ گویا سرما و یخبندان در اردبیل هنوز ادامه دارد و فردا دوشنبه ۱۴ فروردین ۹۶ تعطیل شدن مدارس اردبیل را به دنبال خود داشته است. در ادامه با جزییات بیشتر همراه این مقاله از پورتال وهاران باشید.

جزییات خبر تعطیلی مدارس سه شنبه 9 آذر 95

آیا فردا دوشنبه ۱۴ فروردین ۹۶ مدارس اردبیل تعطیل است؟

احمد ناصری شامگاه یکشنبه در بازدید از ستاد اسکان فرهنگیان اردبیل در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: تصمیم‌گیری در خصوص تعطیلی مدارس با هماهنگی فرمانداران انجام می‌شود.

وی افزود: هر چند بارش برف تا فردا اعلام شده و دمای هوا نیز به شدت کاهش یافته است، اما فعلاً در خصوص تعطیلی مدارس تجمیع نظر و تصمیمی وجود ندارد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان متذکر شد: با توجه به تعطیلی بلندمدت مدارس، آموزش‌وپرورش با بررسی همه جوانب نسبت به تعطیلی یا عدم تعطیلی مدارس تصمیم‌گیری خواهد کرد.

ناصری متذکر شد: شرایط جوی مرتباً رصد می‌شود و در صورت تصمیم‌گیری قطعی، این احتمال وجود دارد که تعطیلی مدارس در صبح روز دوشنبه اعلام شود.

وی افزود: مهلت اسکان فرهنگیان نیز به اتمام رسیده و مدارس به وضعیت عادی بازگردانده می‌شوند تا فعالیت آموزشی خود را از سر گیرند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of