متن عجیب عذرخواهی احسان خواجه امیری از آزاده نامداری

فرهنگ و هنر ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

متن عجیب عذرخواهی احسان خواجه امیری از آزاده نامداری

همانطور که در جریان هستید، احسان خواجه امیری در کنسرت شب گذشته اش آزاده نامداری را مورد تمسخر قرار داد.

اما بعد از واکنش های هنرمندان به این حرکت او، ساعاتی پیش احسان خواجه امیری در اینستاگرام متن عذرخواهی خود را منتشر کرد اما نکته قابل توجه این است که هیچ اسمی از آزاده نامداری نبرده است در صورتی که باید به طور واضح از آزاده نامداری عذرخواهی می کرد.

وهاران در این مقاله متن معذرت خواهی احسان خواجه امیری از آزاده نامداری را برای شما عزیزان منتشر می کند.

متن عذرخواهی احسان خواجه امیری از آزاده نامداری

شب گذشته احسان خواجه‌امیری در تالار وزارت کشور کنسرت اجرا کرد.او در این کنسرت برای تجلیل و بزرگداشت افشین یداللهی ترانه‌هایی از این شاعر فقید اجرا کرد و در بخشی از اجرای خود، گفت: ترانه «هفتاد سال عبادت یک شب به باد میره» من را یاد دوستان سوئیس رفته‌ای می‌اندازد که عبادتشان یک شبه به باد رفت.

احسان خواجه امیری بعد از طعنه به آزاده نامداری امروز پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر و بابت صحبت های کنایه آمیز خود عذرخواهی کرد.

لازم به ذکر است؛ چندی پیش انتشار عکس‌های جنجالی آزاده نامداری در فضای مجازی خبرساز شد و واکنش‌های متفاوتی را در پی داشت.

احسان خواجه امیری در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

“سلام دوستان من دیشب یه شوخی کردم گفتم هم که دارم شوخی می کنم که کسی ناراحت نشه ولی با اینکه قصد بدی نداشتم اگه کسی و ناراحت کردم معذرت می خوام.”

عذرخواهی احسان خواجه امیری از آزاده نامداری 96,معذرت خواهی احسان خواجه امیری از آزاده نامداری 96,متن عذرخواهی احسان خواجه امیری از آزاده نامداری مرداد 96

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

همچنین بخوانید:  صحبت های جالب اکبر عبدی در دورهمی 4 فروردین 96 + فیلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *