مصاحبه علی نصیریان در باره بازیگر سریال شهرزاد 2

اخبار , فرهنگ و هنر ۲۲ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مصاحبه علی نصیریان در باره بازیگر سریال شهرزاد 2

سریال شهرزاد یکی از سریالهای عاشقانه پر مخاطب است که علی نصیریان در شهرزاد هم ایفای نقش داشته است و در نقش بزرگ آقا در سریال شهرزاد ظاهر شد. در شهرزاد 2 این هنرمند پیشکسوت مان حضور ندارد و در این مقاله از پورتال وهاران گفتگویی از ایشان را منتشر کرده ایم که دعوت می کنیم با ما همراه باشید.

زمان پخش فصل دوم سریال شهرزاد + دانلود تیزر سریال شهرزاد 2

علی نصیریان : برای شهرزاد دلتنگ می شوم!

علی نصیریان بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص حضور خود در نمایش “اعتراف” به کارگردانی شهاب حسینی گفت: بازگشت من به صحنه تئاتر اتفاق عجیبی نیست زیرا همواره از کارهای خوب استقبال می‌کنم.

وی دلیل اولیه این انتخاب افزود: بازی در تئاتر فشار زیادی به آدم می‌آورد زیرا شما باید مدتی طولانی هرشب ساعتی معین سر صحنه حاضر شوید و این آمدن به شهر و خیابان کمی سخت است اما به خاطر حضور شهاب حسینی و علاقه‌ام به همکاری با وی کار را پذیرفتم.

بازیگر نقش “بزرگ آقا” چگونگی پذیرش نقش در یک نمایش را اینگونه شرح داد: برای من به شخصه اولین و مهم‌ترین اتفاق متن است. متن، دستمایه و شخصیت پیشنهادی برای من خیلی مهم است زیرا به من انگیزه و توان بیشتری را برای حضور در صحنه می‌بخشد. در وهله دوم کارگردانی یک اثر دلیلی است تا من بازی در آن را بپذیرم.

وی درباره کارگردانی “َشهاب حسینی” تصریح کرد: به نظر من شهاب حسینی در تئاتر و سینما انسان با فرهنگی است. با توجه به تحصیلات تئاتری کاملاً به این عرصه مسلط است و من فکر می‌کنم کاملاً از عهده آن بر بیاید.

همچنین بخوانید:  عکس های یغما گلرویی و همسرش آتنا حبیبی در سال 96 + بیوگرافی

بازیگر فیلم “گاو” در مورد زمان اجرای نمایش اعتراف افزود: زمان معین و قطعی همچنان ارائه نشده اما به احتمال فراوان 45 روز دیگر در تئاترشهر روی صحنه خواهد رفت.

نصیریان با اشاره به غیبت خود در شهرزاد 2 خاطرنشان کرد: دلم برای حضور در سریال شهرزاد تنگ می‌شود. دلم برای حسن فتحی و سایر عوامل بسیار تنگ می‌شود اما خب از اینجا به بعد حضور من لازم نبوده که باشم.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com