ادامه آلودگی هوای تهران تا دوشنبه ۲۰ دی ۹۵

اخبار ۱۹ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ادامه آلودگی هوای تهران تا دوشنبه ۲۰ دی ۹۵

این مقاله از پورتال وهاران را اختصاص داده ایم به وضعیت جوی تهران دی ۹۵ و در مورد کاهش آلودگی هوای تهران دوشنبه ۲۰ دی ۹۵. امیدواریم هموطنان ما در تهران از سلامت جسمی و روحی برخوردار باشند و آلودگی هوا بر انها اثرگذار نباشد.

روند کاهش آلودگی هوای تهران از دوشنهب ۱۹ دی ۹۵

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از روز چهارشنبه شاهد بارش پراکنده باران خواهیم بود. وی با اشاره به اینکه آلودگی هوا در کلانشهرها تا عصر دوشنبه ادامه دارد، تاکید کرد: آلودگی هوا با شکست وضعیت جوی و وزش باد از اواخر روز دوشنبه کاهش چشمگیری می یابد.

آلودگی هوا 7 آذر 95 : هوای تهران باز هم ناسالم شد

کوروش محمدی اظهار داشت:براساس نقشه های پیش بینی روند افزایش دما تا روز سه شنبه در کشور ادامه داشته و بیشتر استان های کشور چند درجه گرمای هوا را تجربه می کنند. البته این وضعیت از روز چهارشنبه با آغاز بارش های پراکنده معکوس شده و تا شنبه شاهد هوای سرد خواهیم، بود.

به گفته وی، در روز چهارشنبه در برخی استان ها از جمله چهارمحال، کهکیلویه و بویر احمد،اصفهان، قم و ایلام شاهد بارش پراکنده باران خواهیم بود. برای سه استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان نیز در هفته آینده بارش پیش بینی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه دیروز تبریز هوای مثبت تجربه نکرد، افزود: این شهر در گرمترین ساعت به منفی دو درجه بالای صفر و در سردترین زمان به ۱۳ درجه زیر صفر رسید.

محمدی در مورد سرمای روسیه و تاثیر آن روی استان های شمالی، گفت: این سرما به ایران نمی رسد و هیچ تاثیری روی سه استان شمالی ندارد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of