جزییات خبر آلودگی هوای تهران در آخر هفته ۸ دی ۹۵

اخبار ۰۸ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات خبر آلودگی هوای تهران در آخر هفته ۸ دی ۹۵

در این مطلب از پورتال وهاران به خبری در مورد وضعیت آلودگی هوای تهران پرداخته ایم. گیا هوای کلان شهرها در آخر هفته آلوده است. سازمان هواشناسی از هموطنان عزیز خواسته است تا از تردد غیر ضرور  جلوگیری کنند.

هواشناسی تهران و کلان شهرها ۸ دی ۹۵

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: برای تهران و شهرهای صنعتی در اخر هفته آلودگی هوا پیش بینی می شود.

محمد اصغری اظهار داشت: امروز از تراکم ابرها در غرب و شمال غرب کشور کاسته شده و شاهد بارش در شمال شرق کشور خواهیم. بود. با خروج موج بارشی تا ساعاتی دیگر از غرب و مرکز ایران، شاهد پایداری هوا هستیم.

امروز چهارشنبه 3 آذر 95 و خبر آلودگی هوای تهران

وی ادامه داد: با شرایط پایداری هوا برای فردا و پس فردا در شهرهای تهران،کرج،اصفهان و مشهد افزایش آلاینده ها و آلودگی هوا پیش بینی می شود. بهتر است افرادی که دارای شرایط حساس هستند کمتر در این دو روز در سطح شهر تردد کنند.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه عصر امروز در تهران شاهد وزش باد خواهیم بود، تاکید کرد: دمای هوای تهران در سرد ترین ساعت به ۵ درجه بالای صفر رسید. البته برای دو روز آینده آلودگی پیش بینی می شود.

اصغری با بیان اینکه بیشترین بارش ها در کوهرنگ با ۱۵۱ میلیمتر به ثبت رسید،افزود: پس از کوهرنگ، شول آباد لرستان با ۱۱۴ میلیمتر در رتبه دوم قرار دارد. در میان مراکز استان نیز ایلام با ۵۹٫۲ و کرمانشاه با ۵۶ میلیمتر بیشترین بارش ها را به خود اختصاص داده اند. در تهران نیز ۱۹ میلیمتر باران باریده است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of