خبر فوری: احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ ثبت نام کرد + فیلم و واکنش احمدی نژاد

اخبار ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

خبر فوری: احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ ثبت نام کرد + فیلم و واکنش احمدی نژاد

ممود احمدی نژاد که پیش ا این اعلام کرده بود در انتخابات ریاست جمهوری ایران ۹۶ شرکت نمی کند. صبح امروز چهارشنبه ۲۳ فروردین ۹۶ در ستاد انتخابات کشور حضور یافت و برخلاف تصورات مردم که فکر می کردند به نمایندگی از بقایی آمده است، خودش ثبت نام کرد. پورتال وهاران در این مقاله فیلم ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ایران ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کند.

احمدی نژاد ثبت نام کرد

محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق، حمید بقایی معاون اجرایی‌ رئیس دولت دهم و اسفندیار رحیم مشایی صبح امروز (چهارشنبه ۲۳ فروردین) در ستاد انتخابات کشور حضور یافتند.

در جریان این حضور، محمود احمدی نژاد، حمید بقایی و اسفندیار رحیم مشایی داوطلب انتخابات ریاست جمهوری شدند.

حمید بقایی را محمود احمدی نژاد و اسفندیار رحیم مشایی جهت ثبت نام همراهی کردند.

بقایی پیش از ثبت نام گفت: اگر رد صلاحیت شوم در هر شرایطی قول میدم به قانون تمکین کنم.

احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد

محمود احمدی نژاد که برای همراهی حمید بقایی به وزارت کشور مراجعه کرده بود خود نیز برای حضور در انتخابات ثبت نام کرد.

دقایقی پیش محمود احمدی نژاد، رئیس دولت‌های دهم و نهم که برای همراهی حمید بقایی جهت ثبت‌نام در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به وزارت کشور مراجعه کرده بود خود نیز در این انتخابات ثبت‌نام کرد.

پاسخ احمدی نژاد به ثبت نامش در انتخابات ریاست جمهوری ایران ۹۶

احمدی‌نژاد : آنچه رهبر انقلاب گفتند یک توصیه است

احمدی‌نژاد پس از ثبت نام در انتخابات گفت:رهبری سفارش کردند در انتخابات شرکت نکنم من هم پذیرفتم ،توصیه ایشان به معنای نهی نبود.

محمود احمدی‌نژاد که در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات سخن می‌گفت، اظهار کرد: خدا را سپاسگذارم که اینجانب را در دوران شکوه عظمت ملت ایران به این دنیا آورد، امروز جامعه بشری در استانه تحولات بزرگ به سمت آرمانهای الهی است، ملت ایران ملتی بزرگ شایسته تمدن افرین و تاریخ ساز است و همواره دنبال عزت عدالت، آزادی و کرامت انسانی تلاش کرده است.

وی با بیان اینکه افتخار می‌کنم که یک ایرانی هستم، افزود: انقلاب متعلق به مردم است، همه موجودی کشور متعلق به مردم است،باید نظام در خدمت مردم باشد.

وی با تاکید بر اینکه ملت همواره پای کار بوده اند، ادامه داد: ملت در انجام وظایف اجتماعی خود کوتاهی نکرده است، باور من این است که در شرایطی که لایق آن هستیم قرار نداریم،نیازمند وحدت و عزم برای رسیده به جایگاه خود هستیم.

وی با بیان اینکه جزء معدود کسانی هستیم که تمام زندگی ما توسط نهادهای گوناگون و دستگاه های اطلاعاتی بارها شخم زده شده است، گفت: زندگی ما شفاف است.

احمدی نژاد تصریح کرد: علیرغم اینکه فشار گسترده ای به این خادم است که وارد انتخابات شوم اما من به قول اخلاقی خود پایبندم، ثبت نام من برای حمایت از بقایی است.

رییس دولت‌های نهم و دهم با بیان اینکه بقایی مردی است کارآزموده و در دفاع از حقوق ملت مستحکم است، تصریح کرد: بقایی هر جا بوده تمام وجودش در اختیار مردم بوده است

بقایی سند زنده پاکی دولت من است،من از پاک دستی وی حمایت می کنم.

فیلم ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ایران ۹۶

دانلود فیلم ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ایران ۹۶

عکس های ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶

خبر فوری: احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری 96 ثبت نام کرد + فیلم خبر فوری: احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری 96 ثبت نام کرد + فیلم خبر فوری: احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری 96 ثبت نام کرد + فیلم خبر فوری: احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری 96 ثبت نام کرد + فیلم خبر فوری: احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری 96 ثبت نام کرد + فیلم خبر فوری: احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری 96 ثبت نام کرد + فیلم خبر فوری: احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری 96 ثبت نام کرد + فیلم

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of