ماجرا شدن گریم حمید لولایی در فیلم اگه میتونی منو بگیر + عکس

اخبار , فرهنگ و هنر ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ماجرا شدن گریم حمید لولایی در فیلم اگه میتونی منو بگیر + عکس

این مقاله از پورتال وهاران را اختصاص داده ایم به حمید لولایی و نقش حمید لولایی در فیلم اگه میتونی منو بگیر. ظاهرا این بازیگر کمدی کشورمان به خاطر گریم سنگین این فیلم با عوامل قهر کرده و لوکیشن را ترک کرده است. در ادامه ضمن مطالعه بیوگرافی حمید لولایی می توانید جزییاتی بیشتر در این مورد مطلع شوید.

بیوگرافی حمید لولایی

حمید لولایی بازیگر مشهور طنز سینما و تلویزیون ایران است. با مجموعه ساعت خوش حمید لولایی مانند بازیگران دیگر (سعید آقاخانی، ارژنگ امیرفضلی، یوسف صیادی، نادر سلیمانی، نصرالله رادش، مهران مدیری، فاطمه هاشمی و بسیاری دیگر از بازیگران طنز) به شهرت رسید. درسالهای بعد با بازی درمجموعه مجید دلبندم برای گروه کودک و نوجوان در نقش آقای گلابچی (صاحبخانه)، مجموعه قطار ابدی به کارگردانی رضا عطاران و در سال ۸۰ با ایفای نقش «خشایار مستوفی» در مجموعه زیر آسمان شهر به کارگردانی مهران غفوریان دوباره به بازیگری مطرح و محبوب تبدیل شد و تا به امروز در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌های پرطرفدار بازی کرده‌است. وی به دلیل محبوب شدن نقش خشایار مستوفی آن نقش را دوباره بعداز۵سال درسریال زندگی به شرط خنده ایفا کرد و بعد از۱۰سال درسریال زیر آسمان شهر۴ دوباره آن نقش را ایفا خواهد کرد.

عکس گریم حمید لولایی در اگه میتونی منو بگیر

ماجرا شدن گریم حمید لولایی در فیلم اگه میتونی منو بگیر + عکس

جدیدترین عکس های حمید لولایی اسفند ۹۵

 ماجرا شدن گریم حمید لولایی در فیلم اگه میتونی منو بگیر + عکس ماجرا شدن گریم حمید لولایی در فیلم اگه میتونی منو بگیر + عکس

گردآوری: پورتال وهاران  www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of