عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر ۲ در سال ۹۶

عکس , فرهنگ و هنر ۰۷ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر ۲ در سال ۹۶

در این مقاله از پورتال وهاران برای شما کابران عزیز که به جدیدترین عکس های بازیگران ایرانی علاقه دارند، عکس های بازیگران فیلم نهنگ عنبر ۲ را گردآوری کرده ایم. در این مقاله می توانید عکس های جدید مهناز افشار در اکران نهنگ عنبر ۲، عکس های جدید حسام نواب صفوی در اکران نهنگ عنبر ۲، عکس های جدید امیرحسین آرمان در اکران نهنگ عنبر ۲ را می توانید مشاهده کنید. البته می توانید داستان فیلم نهنگ عنبر ۲ را هم ببینید. با ما همراه باشید.

عکس های جدید بازیگران در اکران مردمی نهنگ عنبر ۲ تیر ۹۶

عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر 2 در سال 96 عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر 2 در سال 96 عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر 2 در سال 96 عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر 2 در سال 96 عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر 2 در سال 96 عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر 2 در سال 96 عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر 2 در سال 96 عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر 2 در سال 96 عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر 2 در سال 96 عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر 2 در سال 96 عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر 2 در سال 96 عکس های بازیگران در اکران نهنگ عنبر 2 در سال 96

درباره فیلم نهنگ عنبر

نهنگ عنبرفیلمی به کارگردانی سامان مقدم با بازی رضا عطاران و مهناز افشار و محصول سال ۱۳۹۳ است.

این فیلم با وجود پذیرفتن برخی اصلاحات بازهم مورد تأیید وزارت ارشاد قرار نگرفت و قرار شد با حذف برخی صحنه‌ها مجوز اکران بگیرد. در نهایت این فیلم با حذف برخی صحنه‌ها در اواخر اردیبهشت سال ۱۳۹۴ مجوز اکران گرفت. در ابتدا برنامه‌ریزی‌ها حکایت از حضور این فیلم در جشنواره فجر سال ۹۳ داشت، ولی به دلایلی کارگردان این فیلم تصمیم گرفت که اکران فیلم را به آینده موکول کند.

در این خصوص نظراتی همانند به پایان نرسیدن به موقع مراحل فیلم‌برداری و نارضایتی علی جنتی، وزیر وقت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح است. هر چند کارگردان این فیلم، سامان مقدم، معتقد بود که این فیلم یکی از بی‌حاشیه‌ترین فیلم‌هایش بوده است. در نظر سنجی سایت خبر آنلاین این فیلم از لحاظ محبوبیت در صدر فیلم‌هایی قرار گرفت که همزمان با آن اکران شده است. فیلم با فروش نزدیک به هفت میلیارد تومان، بعد از فیلم محمد رسول‌الله، به دومین فیلم پرفروش سال ۹۴ تبدیل شد. در سال ۱۳۹۶ دنباله این فیلم با نام نهنگ عنبر ۲ اکران شد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of