بازیگر سریال پس از باران در بیمارستان بستری شد

فرهنگ و هنر ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

بازیگر سریال پس از باران در بیمارستان بستری شد

امیر آتشانی بازیگر نقش غلام در پس از باران در بیمارستان بستری شده است. پورتال وهاران در این مقاله جرئیات خبر بستری شدن امیر آتشانی در بیمارستان را برای شما عزیزان منتشر می کند.

امیر آتشانی بستری شد

علی آتشانی، فرزند امیر آتشانی بازیگر سریال «پس از باران» در خصوص آخرین وضعیت جسمانی پدرش اظهار داشت: «پدرم از دیروز صبح، به علت مشکل ریوی در بیمارستان بستری شد و متاسفانه در حال حاضر وضعیت مناسبی ندارد.»

او ادامه داد: «ایشان هم اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه (سی سی یو)، بیمارستان مسیح دانشوری بستری و ممنوع الملاقات است.»

آتشانی در خصوص تشخیص پزشکان و آزمایش‌های انجام شده بیان کرد: «گویا در ریه ایشان لخته خونی ایجاد شده؛ اما هنوز وضعیت جسمانی پدر به طور دقیق مشخص نیست. مشکل موجود در ریه پدرم باعث بروز ناراحتی قلبی در او نیز شده است.»

او در خصوص زمان مشخص شدن وضعیت نهایی پدرش گفت: «اگر خدا بخواهد این هفته نتایج آزمایش‌ها مشخص می‌شود؛ در حال حاضر در حال بررسی هستیم و پدر مسکن می‌خورند و استراحت می‌کنند. پزشکان بعد از معاینات اولیه اعلام کردند که لخته خون در ریه او وجود دارد که باید خارج شود.»

امیر آتشانی از بازیگران با سابقه تئاتر و تلویزیون است که ایفای نقش در مجموعه «پس از باران» یکی از فعالیت‌های کارنامه کاری اوست.

بازیگر سریال پس از باران در بیمارستان بستری شد

امیر آتشانی در بیمارستان

من از سال ۹۲ تحت نظر یک پزشک متخصص ریه بودم که با گرفتن عکس‌هایی از قفسه سینه‌ام، پی به عفونی بودن سیستم گوارشی من برد.

امیر آتشانی بازیگر تلویزیون و تئاتر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به شروع مشکلات ریوی خود از سال ۹۲ اظهار داشت: من از سال ۹۲ تحت نظر یک پزشک متخصص ریه بودم که با گرفتن عکس‌هایی از قفسه سینه‌ام، پی به عفونی بودن سیستم گوارشی من برد و از همان زمان به من هشدار‌های لازم را دادند.

وی بیان کرد: متأسفانه من در آن زمان مشکلات پزشکی‌ام را جدی نگرفتم. به طوری که در همان سال ۹۲ تله فیلمی را با تمام سختی‌ها و مشقت‌های فراوان بازی کردم.

آتشانی عنوان کرد: امسال نیز در هنگام رفتن به سر کار و انجام کارهای روزمره مشکلاتی برای تنفس و سیستم گوارشی من به وجود می‌آمد؛ به طوری که ورود آلودگی هوا در سه ماه آخر سال مشکل بیماری مرا وخیم کرد.

این بازیگر تلویزیون و تئاتر تأکید کرد: پزشکی که تحت نظر او بودم، به من در مورد استعمال دخانیات و عوارض شدید آن هشدارهای لازم را داده بود که اوایل به آن بی‌توجه بودم؛ اما پس از مدتی سیگار را ترک کردم.

وی ادامه داد: من زمانی را در بیمارستان شریعتی بستری بودم که برای دیدن والدینم به شهر فیروزکوه رفتم. نهایتا به خاطر وخامت حالم در بیمارستان فیروزکوه بستری شدم و سپس برای انجام معاینات پزشکی مدتی را در بیمارستان انصار سپری کردم. الان دو روز است که در بیمارستان مسیح دانشوری تحت مراقبت پزشکان متخصص گوارش هستم.

بازیگر سریال پس از باران در بیمارستان بستری شد

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of