قانون 2 عدد پیتزا و جدیدترین شیوه مدیریت طبق نظر جف بزوس

سرگرمی ۱۱ آبان ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

قانون 2 عدد پیتزا و جدیدترین شیوه مدیریت طبق نظر جف بزوس

آیا می دانید قانون 2 عدد پیتزا چیست؟ قانون دو عدد پیتزا یکی از قوانین مهم و جدید در مدیریت و کسب و کار است. جف بزوس مدیر شرکت آمازون قانون 2 عدد پیتزا را برای اولین بار مطرح کرده است. اگر می خواهید در مورد قانون 2 عدد پیتزا بیشتر بدانید این مقاله وهاران را حتما مطالعه نمایید چرا که به شرح کامل قانون 2 عدد پیتزا می پردازیم.

قانون 2 عدد پیتزا چیست؟

جف بزوس مدیر عامل شرکت آمازون راه حلی برای این مشکل پیدا کرده است. او قانون ۲ عدد پیتزا را طرح کرده است. این قانون می گوید تعداد تیم کاری باید به قدری باشد که بتوان با 2 عدد پیتزا آن ها را سیر کرد.

در واقع بزوس توصیه می کند که جلسات باید تنها در شرایط ضروری تشکیل داده شود.

قانون 2 عدد پیتزا,قانون 2 عدد پیتزا و جدیدترین شیوه مدیریت,قانون دو عدد پیتزا,قانون 2 عدد پیتزا چیست,اصل 2 عدد پیتزا,اصل دو عدد پیتزا,2 عدد پیتزا,دو پیتزا

اصل 2 عدد پیتزا

در جمع های بزرگ تر نمی توان ارتباط سازنده و معنا داری با دیگران پیدا کرد بنابراین سطح ارتباطتان را سطحی انتخاب می کنید. هر چه تعداد نفرات تیم کاری کمتر باشد ارتباط موثرتر می شود، پریشانی حواس ایجاد نمی شود و اعضای تیم سعی می کنند خلاق تر باشند.

این تصور اشتباهی است که با افزایش تعداد نیروی انسانی، کسب و کار رشد می کند. این تنها یک تله ذهنی است که مشکلات فردی را افزایش می دهد و آسیب پذیری تیم در مقابل مشکلات را بیشتر می کند.

منبع: وهاران

همچنین بخوانید:  اس ام اس عاشورا محرم 95

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *