تصادف زائران اربعین 95 در عراق 3 کشته و 6 زخمی بر جای گذاشت + اسامی

اخبار ۲۹ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

تصادف زائران اربعین 95 در عراق 3 کشته و 6 زخمی بر جای گذاشت + اسامی

زائران اربعین 95 در عراق دچار سانحه شده اند و این حادثه 3 کشته و 6 زخمی بر جای گذاشته است که این مجروحان و اجساد کشته شدگان از مرز مهران وارد ایران می شوند. پورتال وهاران در این مقاله جزییات کامل این خبر و اسامی کشته شدگان در تصادف اربعین 95 به همراه اسامی مجروحان تصادف اربعین 95 را برای شما عزیزان تهیه کرده است که در ادامه می خوانید.

سرپرست اورژانس کشور گفت: اجساد 3 زایر ایرانی روز جمعه از مرز مهران وارد کشور شد.

دکتر پیرحسین کولیوند در گفت وگو با ایسنا اظهار داشت: با توجه به اینکه مرز مهران بسته شده است ازدحام جمعیت نیز در پایانه مرزی مهران کاهش پیدا کرده است اما کماکان نیروهای فوریت های پزشکی مشغول انجام وظایف خود هستند.

وی با بیان اینکه صبح روز جمعه اجساد سه زائر ایرانی از طریق مرز مهران وارد کشور شده است، افزود: اجساد این سه نفر به پزشکی قانونی تحویل داده شده است.

رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین اذعان داشت: نیروهای فوریت های پزشکی شش مصدوم تصادف رانندگی را به کشور وارد کرده اند که هم اکنون در بیمارستان های ایلام و مهران بستری هستند.

تصادف زائران اربعین 95 در عراق 3 کشته و 6 زخمی بر جای گذاشت + اسامی

اسامی مجروحان تصادف زائران ایرانی در اربعین 95 در عراق

1. مرضیه اسدی 43 ساله MT
2.امیر مهدی عباسی 20 روزه سپسیس
3.ملوس چاوشانی 68 ساله MT
4.فردوس میرزاپور 70 ساله شکستگی ساعد
5.علی زارعی 45 سوختگی ، سلولیت
6.علی اکبر صدقی راد 61 ساله شکستگی دوبل ساق پا

همچنین بخوانید:  موج اعتراضات هنرمندان و بازیگران به نامزدهای جشنواره فجر 35

وی خاطرنشان کرد: ماموریت و فعالیت فوریت های پزشکی تا پایان مراسم اربعین ادامه دارد و تلاش ما خدمت دهی مطلوب به زوار اربعین است،با توجه به آغاز موج ورود زائران به کشور بخش دوم فعالیت های ما نیز آغاز می شود.

کولیوند تصریح کرد: از زائران و رانندگان عزیز می خواهیم که در مسیرهای عبوری خود عجله نداشته باشند،نکات ایمنی رانندگی را رعایت کرده تا بدون مشکل و حادثه به مقصد خود برسند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *