جزییات تصادف در جاده نیشابور – مشهد فروردین ۹۶ / عکس و فیلم

اخبار ۰۴ فروردین ۱۳۹۶ یک دیدگاه

جزییات تصادف در جاده نیشابور – مشهد فروردین ۹۶ / عکس و فیلم

متاسفانه در چهارمین روز از فروردین ۹۶ شاهد انتشار خبری ناراحت کننده در مورد تصادف در محور نیشابور – مشهد بودیم که تعداد کشته شدگان تصادف در جاده نیشابور – مشهد و تعداد مجروحان تصادف در جاده نیشابور – مشهد قابل تامل است. در این مقاله از پورتال وهاران به جزییات این خبر پرداخته ایم.

جزییات تصادف در جاده نیشابور - مشهد فروردین 96 / عکس و فیلم

تصادف ۸۰ خودرو در جاده نیشابور – مشهد

تصاویری از لحظات اولیه تصادف زنجیره ای ۸۰ خودرو در اتوبان مشهد به نیشابور در اثر مه شدید
در تصادف وحشتناک زنجیره‌ای ده‌ها خودرو در اتوبان مشهد – نیشابور، تاکنون ۴۹ نفر مجروح و یک نفر کشته شدند.

دانلود فیلم تصادف در جاده نیشابور مشهد ۴ فروردین ۹۶

یک کودک در تصادف زنجیره‌ای اتوبان مشهد کشته شده‌است.
تعداد مصدومان و کشته شدگن تصادف نیشابور مشهد
پیرحسین کولیوند درباره وقوع تصادف زنجیره‌ای در محور مشهد-نیشابور گفت: این حادثه به علت مه غلیظ ساعاتی پیش در محور مشهد-باغچه به وقوع پیوسته است.

وی با بیان اینکه علت حادثه مه غلیظ گزارش شده است، افزود: تاکنون ۶۳ مسافر در اثر این حادثه مصدوم شده و یک نفر جان خود را از دست داده است.

سرپرست اورژانس کشور خاطرنشان کرد: ۵۷ مصدوم توسط اورژانس در حال انتقال به بیمارستان هستند و ۶ نفر در محل درمان شدند؛ همچنین ۹ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

1
دیدگاه بگذارید

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
امیر

در بخشهایی از محور نیشابور به مشهد در فصول بارندگی بعضا مه غلیظی سطح جاده را فرا می گیرد و به اصطلاح چشم ، چشم را نمی بیند ، سالهای سال است که این محور تصادفات زیادی بخود دیده و قربانی می گیرد باعث تعجب است چرا راهنمایی و رانندگی استان و راهداران منطقه علائم هشدار دهنده در این مسیر برای آگاهی رانندگانی که با سرعت ۱۱۰ -۱۲۰ کیلومتر سرعت به یکباره وارد مه غلیظی میشوندکه تا شعاع ۱۰ -۲۰ متری خود را به سختی می توانند ببیندد به تعداد کافی نمی گذارند!؟ مدیریت بحران میگوید در مواقع سرازیر شدن… Read more »