تصادف شدید علی رضوانی مجری ورزشی ۲۰:۳۰ + عکس و بیوگرافی

اخبار ۱۵ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

تصادف شدید علی رضوانی مجری ورزشی ۲۰:۳۰ + عکس

پورتال وهاران در این مقاله جزییات خبر تصادف مجری ورزشی علی رضوانی به همراه انتشار عکس هایی می پردازد.

تصادف علی رضوانی مجری ورزشی

علی رضوانی مجری برنامه ورزشی ۲۰:۳۰ و قسمت جنجالی خارج از گود بامداد امروز با سانحه رانندگی مواجه شد.

وی ساعت ۴ صبح امروز در یکی از اتوبان‌های تهران با خودروی خود دچار سانحه رانندگی و بلافاصله به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل شد.

حال عمومی مجری برنامه ۲۰:۳۰ خوب است ولی وی باید موقتا تحت مراقبت بماند.

عکس های تصادف علی رضوانی

تصادف شدید علی رضوانی مجری ورزشی 20:30 + عکس تصادف شدید علی رضوانی مجری ورزشی 20:30 + عکس تصادف شدید علی رضوانی مجری ورزشی 20:30 + عکس

بیوگرافی علی رضوانی مجری ورزشی شبکه دو

علی رضوانی متولد ۱۳۶۳ است و فارغ‌التحصیل ارتباطات و کارش را از همین صداوسیما آغاز کرده.می‌گوید ۲۰ ساله بود که به اصرار خواهرش در دوره‌های خبرنگاری صداوسیما ثبت‌نام می‌کند. خواهری که در سازمان کار می‌کرده و حدس می‌زده علی در این کار آینده دارد. در حالی‌که خودش می‌گفته از این شغل خوش‌اش نمی‌آید. خلاصه، این انکار‌ها و اصرار‌ها منجر می‌شود به ثبت‌نام و یک دوره خبرنگاری که ۴ ماه طول می‌کشد: «تازه بعد از این کلاس کمی به خبرنگاری علاقه‌مند شدم! بعد هم مصاحبه و امتحان دیگری گرفتند که در آن هم موفق بودم و شدم خبرنگار واحد مرکزی خبر.» رضوانی دو سال اول را در حوزه اجتماعی کار کرده و بعد وارد حوزه ورزشی شده است.

همین ورود آسانش به حوزه خبرنگاری و آن هم ورزش، خودش حکایت جداگانه‌ای دارد. او در اوج جوانی و بی‌تجربگی وارد محیط کاری و فضایی می‌شود که مهم‌ترین خبرهای کشور را تولید می‌کند و پوشش می‌دهد: «فکرش را بکنید؛ من از جایی شروع کردم که تمام غول‌های خبر مملکت آنجا بودند. آن موقع یک پسر ۲۲ ساله بودم که وارد جمع خبرنگارهای باتجربه شدم. همیشه فکر می‌کردم نمی‌توانم رشد کنم و تا زمانی که همچین آدم‌های بزرگی هستند، اصلا جای رشدی برایم نیست.» ولی او رشد می‌کند و حالا یکی از خبرنگاران مهم عرصه ورزشی -در تلویزیون- محسوب می‌شود.

برنامه خارج از گود روزهای شنبه هر هفته در بخش خبری ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of