فال کائنات امروز ۵ بهمن ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال کائنات امروز

فال کائنات

فروردین

خوشبین و امیدوار باشید. شما یا امروز یا به همین زودی ها احساس می کنید که پر انرژی و مثبت اندیش میباشید. زمان مناسبی است که کار جدیدی را آغاز کنید.

اردیبهشت

مراقب منفعت‌ها و فرصت ها که به دست می‌آورید باشید تا آن ها را هدر ندهید. موفقیت ها و راه‌های کوچک پلی برای دستیابی به موفقیت‌های بزرگ تر است.

خرداد

سفری که باعث پایان یافتن ناامیدی تان خواهد شد.در این سفر با افراد سودمند ملاقات خواهید داشت و سود مالی عالی برایتان خواهد داشت.

تیر

در زندگی برایتان مشکلاتی پدید می آید. آماده باشید و از آنها نهراسید.

مرداد

بر سر دو راهی مانده اید باید برنامه ریزی جدیدی انجام دهید که نه فقط بر سرنوشت خودتان بلکه بر دیگران نیز تاثیر می گذارد. این برنامه ریزی به هر حال قرین موفقیت خواهد بود.

شهریور

هرگز به این شاخ و آن شاخ نپرید و به این در و آن در نزنید و خود را آواره و سرگردان نکنید و به کار خود امیدوار باشید که توفیق با شما یار است و با یاری بزرگان موفق خواهید شد.

مهر

اگر یک بار برنامه ریزی بلند مدت انجام دهید دیگر نمی‌توانید آنرا تغییر دهید پس قبل از اینکه هر برنامه ریزی ‌برای آینده خود انجام دهید، تمام دلایل مخالف و موافق را خوب بررسی کنید.

آبان

هرگز از کاری که می کنید نا امید نباشید و به آنچه که دارید قناعت کنید چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده ای مقدور فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید تا کامروا گردید.

همچنین بخوانید:  فال عطسه در وهاران

آذر

به یک ضیافت دوستانه یا خانوادگی یا تولد و… دعوت خواهید شد. به صلاح است از قبل خود را آماده کنید.در این ضیافت یا تولد به تو و خانواده خوش میگذرد.

دی

شاید امروز برای خیلی ها روز استراحت باشد،اما شما شدیدا درگیر برنامه ریزی و تلاش برای رسیدن به اهداف خود خواهید بود.

بهمن

همواره در کار خود کوشا باشید و به فعالیت خود ادامه دهید و از رنج و زحمت کار نهراسید و با مشکلات مبارزه کنید تا موفق شوید.

اسفند

شما اواخر روز سرحال تر می شوید و ترغیب می شوید در نگرش های جدی خود تغییراتی داده و کارهای لذت بخش تر و جالب تر انجام دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *