فال هفتگی – از سه شنبه، ۳۰ مهر تا دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۳۰ مهر ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال هفتگی وهاران

در این مطلب از وبسایت وهاران فال هفتگی شما نمایش داده می شود.

این فال برای متولدین سال بوده و هر ماه، فال هفتگی اختصاصی خود را دارد.

 

♈️ متولدین برج فروردین:

در این هفته تلنگر زیادی از جانب اطرافیان به شما وارد می شود. اطرافیان تان با بحث هایی که با شما می کند، شما را وادار به فکر کردن در مورد خودتان و درون تان می کنند و برگشتی به زندگی تان در گذشته خواهید داشت
.همه چیز را یک بار دیگر دقیق تر خواهید دید. آنهایی که ضعیف تر هستند فقط افسوس می خورند و می گذارند زمان بگذرد تا آرام شوند.
در شرف تغییر شخصیت هستید. اگر تغییر کنید اتفاقات مثبتی در راه است.
حادثه ای از سرتان می گذرد. هر روز صدقه بدهید و نکات ایمنی را رعایت کنید. سعی کنید به اطرافیان تان بیشتر اهمیت دهید و آنها را واقعی ببینید و ساده و راحت از کنار هر چیزی نگذرید. یک مقدار باید صفات منفی را در خودتان کمتر و صفات مثبت را در خودتان بیشتر ارتقا دهید.

♉️ متولدین برج اردیبهشت:

در این هفته با چالش زیادی رو به رو می شوید. تصمیم به تغییر در شیوه زندگی تان می گیرید. ولی اگر قوی نباشید، به زودی تصمیم تان را فراموش می کنید و پی شادی و خوشگذرانی می روید. سعی می کنید روحیه مثبت را خودتان افزایش دهید در حالی که نیاز به فکر کردن و تغییر است. در کار جدی تر از همیشه خواهید بود. در روابط بی خیال تر از همیشه هستید. از نظر روحی خیلی تمایل به سفر دارید. چندین بار از مرز تفکر و آستانه فکر و خیال رد می شوید و به شادی خواهید رسید
. در تمرکزهای ساده تصاویری را می بینید که دیچه هایی به روی ذهن و آینده تان باز می کند. رویاهای جدیدی در ذهن تان شکل خواهد گرفت. دیدگاه های جدیدی پیدا می کنید.
انگار همه جا برای تان منطقه سبز و امن می شود. شاید با افراد نزدیک دعوا و چالش داشته باشید.

♊️ متولدین برج خرداد:

در این هفته تلقین های روانی بسیاری خواهید داشت. یعنی به چیزی فکر می کنید و حالا فکر می کنید باید از آن چیز ناراحت شوید یا حال تان بد شود.
دست از تلقین ها بردارید. سعی کنید تفکر مثبت داشته باشید. روی آدم ها و موضوعات مختلف خیلی فوکوس نکنید.
بهتر است آرامش خودتان را حفظ کنید و دست از فکر و خیال های پوچ بردارید. تمرکزتان روی داشته ها و شادی و آرامش تان باشد. اتفاقات کاری مالی خوبی برای تان می افتد. هدیه ای می گیرید. به روشنی و نور می رسیددر مکالمه و درددلی چیزی به شکل متفاوتی برای تان روشن می شود. دید متفاوتی نسبت به همه چیز پیدا خواهید کرد. به آرامشی خواهید رسید. خیلی تمایل به بحث کردن و تعیین تکلیف کردن دارید. به هیچ وجه این کار را انجام ندهید و به زمان دیگری موکول کنید. خیلی شگفت زده می شوید. در چندین مرحله تغییرات ناگهانی را به چشم خواهید دید
با فرد عجیبی هم رو به رو می شوید که خیلی می تواند این آشنایی سر درازی داشته باشد. می تواند نوع خاصی از کمک کردن و همکاری باش

همچنین بخوانید:  جشن عروسی متولدین ماههای مختلف چگونه است؟

♋️ متولدین برج تیر:

در این هفته ملاقات با آدم هایی دارید که مدت های طولانی ندیده اید.
خیلی تمایل دارید برنامه و دورهمی داشته باشید. به دوستان قدیمی روی می آورید و از دوستان همیشگی دوری خواهید کرد
دست از یک سری عادت های رفتاری برمی دارید. چیزی را می بینید که مایه حسرت تان خواهد شد و تمایل پیدا می کنید با جنبه مثبتی از آن رو به رو شوید و با آن افراد صحبت کنید تا بخشی از آن چیزی که آنها دارند، صاحب شوید. برای اولین در زندگی نقش پول و مادیات برای تان کمرنگ می شود و خیلی نیاز به روابط و عواطف سالم خواهید داشت.
کاری نیمه تمامی را تمام می کنید. کسی برای موضوعات کاری و مالی تان دعایی به خیر شاید حتی گرفته باشد که این کار مانع از این می شود که این کار شما کلا انجام شود و باعث گرفتاری می شود. به سفر کوتاهی دعوت می شوید که خیلی می تواند خوب باشد.

♌️ متولدین برج مرداد:

در این هفته ممکن است یک حس غم و ناراحتی نسبت به خودتان داشته باشید. ممکن است حس کنید در حق کسی ظلم کرده اید یا از پنهان کاری های خودتان خجالت بکشید.
خیلی خوب است با آدم ها صحبت کنید، چه شریک عاطفی تان و چه دیگران تا بتوانید غم و ناراحتی را از روی خودتان بردارید. لازم است رویه جدیدی در زندگی تان در پیش بگیرید. از روابط تان بیشتر می شود
پی به کار اشتباهی می برید که شاید زمان زیادی برای آن وقت گذاشته اید. یک مقدار ممکن است ناراحت شوید و خودتان را سرزنش کنید.
تمایل به شروع کارها و فعالیت های جدید و متنوع دارید که خیلی می تواند خوب باشد. از شما دعوت می شود به جایی بروید
تمایل به ملاقات یک سری از افراد را ندارید و آنها می خواهند موقعیت ملاقات را ایجاد کنند.

♍️ متولدین برج شهریور:

در این هفته پی به یک سری مسائل خیلی عمیق خواهید بود
افراد جدیدی به شما مراجعه خواهند کرد و برای کمک به آنها قدم برمی دارید. نذری و خیری می کنید که باعث سرازیر شدن سیلی از خوشبختی و اتفاقات مثبت در زندگی تان خواهد شد. ناخوادآگاه به آدم های زیادی کمک می کنید و بانی خیر می شوید. افرادی را ملاقات خواهید کرد که مدت های زیادی است درگیر و دار ملاقات با آنها هستید و خیلی مسائل روشن می شود. خیلی کارهای ناگهانی و اتفاقی خواهید کرد و خیلی از عادت ها تغییر می کند. با افرادی که به شما نزدیک هستند یا شریک عاطفی تان هستند، به انسجام و همدلی خاصی می رسید
سوپرایز می شوید و اتفاقات مثبت زیادی برای تان می افتد
از دودلی و شک و تردید رها می شوید. ملاقات های زیادی خواهید داشت. هدیه خاصی از طرف فردی دریافت می کنید که انگار دلیل آنرا نخواهید فهمید. به طرز عجیبی هم بدست تان می رسد.تغییرات زیادی خواهید داشت. در همه جوانب زندگی فردی تان تغییر خواهید کرد.

همچنین بخوانید:  فال شمع امروز ۳۰ مهر ۱۳۹۸

♎️ متولدین برج مهر:

در این هفته خیلی تنش و ناآرامی داریداحتمال دعوایی دارید که در آن دعوا حرف های زیادی ممکن است بزنید که نشان دهنده خیلی از عواطف و احساسات درونی تان است.
دلتنگی عمیقی خواهید داشت. تمایل به دیدن نزدیکان تان خواهید داشت. روابط خانوادگی خیلی عمیق تر می شود.
رابطه با دوستان کمتر می شود و حتا ممکن است کدورت ها و درگیری هایی پیش بیاید
شروع به فعالیت و کار جدیدی می کنید، در عین اینکه کارهای تان خیلی سنگین است. رابطه های موقتی قطع می شود و رابطه های جدید شکل می گیرد.

♏️ متولدین برج آبان:

در این هفته بالاخره از بند و اساراتی در می آیید. انگار مدت های زیادی خودتان را در بند کرده اید و از همه چیز و همه کس دوری می کنید. در گیری با افراد خاص و بین یک سری انتخاب ها مانده اید. بالاخره تصمیم تان را می گیرید و از پیله خودتان بیرون می آیید. خودتان را نشان می دهید.
فصل جدیدی شروع می شود. تصمیم می گیرید زندگی را به شیوه متفاوتی زندگی کنید. از یک بیماری رهایی پیدا کرده و به آرامشی می رسید، چه ذهنی و چه جسمی. از چیزی به شدت غمگین هستید. دوستان قدیمی را خواهید دید و روابط و خاطرات دوباره تجدید خواهند شد. غمی به دل تان راه پیدا می کند که با درددل تمام می شود و به آرامش می رسید. یک پیشنهاد کاری برای کسی خواهید داشت و با یک سری پیشنهادات موافقت خواهید کرد.

♐️ متولدین برج آذر:

در این هفته خیلی نوسانات احساسی دارید از لحاظ روحی بالا و پایین می شوید. گاهی درگیری عمیق با شادی و گاهی درگیری عمیق با غم دارید. خیلی اتفاقات در ذهن تان زنده می شود و حتا ممکن است مدت کوتاهی با آنها زندگی کنید. خبری خوبی به شما می رسد. احتمال پذیرفته شدن یا موفقیت در کاری وجود دارد. خیلی از آدم هایی که شاید با آنها مشکل داشتید، به نحوی تغییر شکل می دهند و مشکل تان با آنها برطرف میشود چون آنها تغییر می کنند. روابط صمیمانه و خاصی با انها پیدا می کنید و قضاوت ها و غیبت ها کمتر می شود. به سمت سمت هدف دادن به زندگی تان هدایت می شوید. درک متفاوتی نسبت به همه چیز پیدا می کنید

همچنین بخوانید:  فال روزانه عشق : فال عشق روزانه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷

♑️ متولدین برج دی:

در این هفته خیلی درگیری روحی دارید. یک مقدار عصبی و پرخاشگرند. ترس های زیادی دارید. اما همه چیز به همان شکلی که در دو هفته اخیر بوده خواهد بود. هیچ مشکلی حل نمی شود و هیچ مشکل جدیدی اضافه نمی شود. چون شما در یک وضعیت ماندگار قرار گرفته اید و تمایل به تغییر ندارید. با بیشتر روی طرز فکرتان کار کنید. مهم ترین کار اینست که مطالعه را به یک فعالیت روزانه تبدیل کنید. یک مقدار انرژی مثبت و شور و شوق را در خودتان افزایش دهید. داشتن انگیزه خیلی مهم است. خودتان را درگیر مشکلات و کارماهای دیگران نکنید. وابستگی ها را خودتان کمتر کنید واستقلال و فردیت تان را بیشتر کنید.
بهتر است دست از رویاپردازی بردارید و واقع بین تر باشید.

♒️ متولدین برج بهمن:

در این هفته یک مقدار درگیر کار هستید و پیچ و خم های زیادی را باید بگذرانید. با کارها و مشقات زیادی رو به رو می شوید. انگار همه چیز که در مدت طولانی ثابت بوده و تکان نمی خورده، ناگهان دچار تغییر و تحول می شود. شما در این هفته کار و فعالیت زیادی دارید. از لحاظ جسمی شاید سطح انرژی تان پایین باشد. اما بعد خیلی بالا می رود. خیلی اراده و پشتکار خواهید داشت. هدفی را انتخاب می کنید و در آن مصمم جلو خواهید رفت. در شرف تصمیم متفاوتی برای زندگی تان هستید. از یک کلاهبرداری یا زیرآبی رفتنی از طرف دیگران، سالم بدر می شوید. خطری از سرتان می گذرد. کارهایی که فکر می کنید زمان زیادی می برد، با سرعت زیادی انجام می شود. خوب است هدیه ای برای عزیزان تان بگیرید.

♓️ متولدین برج اسفند:

در این هفته خیلی از لحاظ مالی و تجاری کارهای تان زیاد می شود.
به فکر ارتقا و پیشرفت خودتان هستید. راه باز است و زمان مناسبی برای تصمیم و عملی کردن است. یک پیشنهاد از سمت خانواده یا فردی که از لحاظ خانوادگی به شما نزدیک است دارید، پیشنهاد شراکت و همکاری که خیلی خوب می تواند باشد. به شرطی که خیلی قانون مند و سروقت عمل کنید. هر گونه ناهماهنگی و بی نظمی مشکلات زبادی ایجاد می کند. پولی به شما بر می گردد. احتمال سفر و دورهمی دارید. در آن سفر با آدم های جدیدی آشنا می شوید. احتمال شکل گیری روابط عاطفی خاص وجود دارد. با فردی آشنا می شید
پی به دروغ هایی فردی می برید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *