فال هفتگی – از دوشنبه، ۲۳ دی تا یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۲۳ دی ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال هفتگی وهاران

در این مطلب از وبسایت وهاران فال هفتگی شما نمایش داده می شود.

این فال برای متولدین سال بوده و هر هفته، فال هفتگی اختصاصی خود را دارد.

 

♈️ متولدین برج فروردین:

در این هفته احتمال دارد اشتباه بزرگی را مرتکب شوید. فردی اصرار به شراکت و همکاری دارد.
خودتان را درگیر آن مشکل نکنید. آن مساله آن قدر که تعریف می کنند خوب نیست. نگرانی و استرس را از خودتان دور کنید. با بی خوابی تان مبارزه کنید.
از نظر جسمی دارید خیلی ضعیف می شوید. سعی کنید از مواد طبیعی استفاده کنید.
. اگر متاهل هستید سفری با شریک عاطفی تان داشته باشید.
اگر می شود برای دو سه روز از کار دور شوید و ذهن تان باز کنید تا شرایط را بهتر ببینید و بسنجید و شرایط خوبی که می خواهد پیش روی تان قرار بگیرد را ببینید و آمادگی پذیرش آن را داشته باشید. خبر خوبی به شما می رسد. مهمان اتفاقی از راهت دوری خواهید داشت.
احتمال تمدید قراردادی دارید.

♉️ متولدین برج اردیبهشت:

در این هفته یک مقدار گیج هستید و درگیر کارهای خوب و بدتان هستید. به کارهای خوب و بد و افکار نادرست و کارهایی که شاید پنهانی انجام داده اید فکر می کنید. یک مقدار حس پشیمانی دارید و شاید باید مسیر را تغییر دهید. به فکر کاری می افتید که شاید مدت هاست انجام می دهید اما خیلی خیلی اشتباه است و فکر می کنید شاید هر اتفاق بدی که در زندگی تان می افتد به خاطر این مورد است.
به زندگی مشترک تان بیشتر اهمیت دهید. تغییراتی ایجاد کنید. برای کسانی که دوست شان دارید هدیه بخرید. بهتر در این هفته معامله ای نکنید. احتمال اینکه ضرر کنید و پولی از دست تان برود خیلی زیاد است. اگر دچار مشکل جسمی شدید خیلی حساسیت به خرج ندهید. دکتری بروید و آرامش خود را حفظ کنید. هیچ مشکلی نیست. خیلی به حرف دیگران دقت نکنید که برای تان عامل استرس می شود. به طبیعت بروید. حال و هوای خود را عوض کنید. کارهایی کنید که هیچ وقت نمی کردید

♊️ متولدین برج خرداد:

در این هفته از تمام زندگی و آدم ها و اتفاقات چند وقت اخیر خیلی متعجب می شوید. در تعجب و تفکر خاصی به سر می برید. انگار خیلی چیزها را باور نمی کنید و برای تان سوال است. حس می کنید باید بیشتر به آن فکر کنید و برایش وقت بگذارید. چیزهایی می بینید و با مسائلی روبه رو می شوید که باورتان نمی شود. اگر نسبت به چیزی فکر بدی دارید آن بدی و درد برای تان رفع می شود. اگر نسبت به چیزی تردید دارید، تردید از روی آن موضوع برداشته می شود.
یک سری رازها برملا می شود و حرف هایی گفته می شود و چیزهایی که شاید مدت های زیاد و حتا سال ها پنهان بوده است، برملا می شود و به فهم و درک آنها می رسید. می تواند هم لحظات خیلی خوب و هم خیلی عمیقی باشد. به فردی برای رسیدن به موفقیت و صعود و عروج او کمک می کنید. کمک قابل توجهی می کنید و به نتایج بسیار خوبی می رسید. کمی از نظر شرایط مالی به ثبات می رسید. پولی به شما برمی گردد. انگار که در جواب پولی است که چند وقت پیش از دست تان رفته است.

همچنین بخوانید:  فال شخصیت شناسی بر اساس ماه تولد سال ۹۸

♋️ متولدین برج تیر:

در این هفته خیلی درگیر قضاوت و بدبینی هستید. ناخودآگاه در زمان هایی سطح انرژی تان خیلی پایین و زمان هایی سطح انرژی فوق العاده بالایی دارید. باید سعی کنید خودتان را به تعادلی برسانید و پایین و بالا را بهم برسانید. حرف هایی در مورد دوستان و اطرافیان می شنوید. احساس می کنید شاید کسانی دارند شما را دور می زنند یا احساس کنید کنار گذاشته می شوید. در صورتی که اینطور نیست. حس می کنید فرد خاصی در کاری از شما سواستفاده می کند. این حس سر حرکت و عملی در وجود شما جرقه می خورد. بهتر است روی آن تمرکز کرده و مطمئن تر شوید واگر رفتاری دارید که باعث سواستفاده دیگران می شود، آنرا ترک کنید.
احتمال تفریح و سفر کوتاهی دارید. رابطه عاطفی فوق العاده عمیقی را تجمی آیید. انگار شما را جایی گیر می اندازند و با توکل به خدا و انرژی درونی تان از انجا رها می شوید.

♌️ متولدین برج مرداد:

در این هفته به معنای واقعی شاد هستید. سرخوشی و شادی دارید
لذت زیادی از زندگی، طبیعت و رابطه عاطفی تان می برید. همه چیز خیلی خوب خواهد بود. یک پیشنهاد کاری خیلی خوب خواهید داشت. در کار تغییر بزرگی رخ می دهد و احساس می کنید درون آدم بهتر و آماده تری برای زندگی شده اید. بخشس ی از احساسات تان را تجربه می کنید که شاید هیچوقت به آنها دست پیدا نکرده بودید. خبر خوشی به شما می رسد. مشکلی حل می شود یا فردی که مدت ها ندیده اید از سفر برمی گردد. شخیلی از چیزهایی که مدت های زیادی بهم پیچیده شده است

♍️ متولدین برج شهریور:

در این هفته شور و شوق و دارید. نسبت به هر چیزی کنجکاوی زیادی دارید. انگار هر روز با لذت خاصی از خواب بیدار می شوید و حال خوشی دارید. حس این را دارید که کل زندگی در حال تغییر است. نگاه متفاوتی دارید. خیلی عاشق خواهید بود. عاشق آدم ها یا فرد خاص یا کار و زندگی تان. تصمیم می گیرید با دید مثبت تری به همه چیز نگاه می کنید. تصمیم می گیرید هدفی را آغاز کنید. تصمیم به یادگیری چیز خاصی می گیرید که می تواند زندگی تان را متحول کند. می خواهید تغییر کنید، اما تغییر کردن سخت است. گرچه شما می توانید و در این زمینه توانمند هستید. به وحدت وجودی می رسید. انگار همه ارکان وجودی تان می تواند با هم متحد شود تا به هدف خاصی دست پیدا کنید. شاید خیلی چیزها را بفهمید و فهم خیلی مسائل برسید تا زندگی تان تا حد زیادی متحول شود. با فرد جدیدی اتفاقی آشنا می شوید. خیلی خوب است رابطه را با آن فرد ادامه دهید. کمااینکه آن فرد می تواند تحول بزرگی در زندگی شما ایجاد کند و شخص بسیار معتمد و خوبی خواهد بود.

همچنین بخوانید:  یک خبر خوب برای فردا ۲۷ دی ۱۳۹۸

♎️ متولدین برج مهر:

در این هفته بالاخره یک سری از مشکلات و گرفتاری ها برطرف می شود. کار زیادی دارید. همه چیز پر جنب و جوش تر شده و به سمت نتایج مثبت می رود. دید متفاوتی نسبت به خودتان پیدا می کنید.
چیزهایی هست که باید از بین برود و چیزهایی باید اصلاح شود. در درجه اول باید قدرت پذیرش و در درجه دوم قدرت مقابله و مقاومت و اصلاح پذیری بالایی داشته باشید. نمای دیگری از زندگی می بینید. از بابت اتفاقی خیلی شگفت زده می شوید. همزمانی های زیادی برای تان رخ می دهد. خیلی از ناراحتی ها و غم ها از روی تان برداشته می شود. بالاخره حال خوبی خواهید داشت. خواب های خوب و عمیق و مثبتی خواهید داشت. پرده از رازی برای تان برداشته می شود. شاید اتفاقی در جایی که پنهانی کاری را انجام می دهید، چیزی را پیدا کنید.

♏️ متولدین برج آبان:

در این هفته چالش بزرگی دارید. خیلی دارید به تمام چیزی که گذشت و احساس کردید فکر می کنید.
به سمت یک زندگی و رویکرد جدیدی جلو می روید. بهتر است آن را حفظ کرده و قوی تر عمل کنید
کمی مهر و عطوفت تان را بیشتر کنید و مهر دیگران به خودتان را بهتر ببینید. خبرهای خوبی خواهید داشت. با آدمی که همیشه به عنوان بزرگتر زندگی تان بوده ارتباط خوبی برقرار می کنید.
دوستی و محبتی ایجاد می شود.
مسئولیت بزرگی به شما واگذار شده و خوشحالی نصیب تان می گردد.

♐️ متولدین برج آذر:

در این هفته خیلی درگیری های مالی و ذهنی دارید. ذهن تان مدام درگیر مشکلات مالی و حرف های آدم هاست. کمی روحیه بهم ریخته ای دارید و حال و هوای تان مساعد نیست. از نظر عاطفی و روحی بهم ریختگی دارید. فکرتان عمیق می شود و به همه چیز خیلی دقیق فکر میکنید. کمی حس ناامیدی در شما زیاد می شود وقتی در جمع قرار می گیرید با جمع همراه نباشید. توصیه می شود یک مقدار آرامش بیشتری داشته باشید و اگر می توانید به سفر بروید یا دورهمی داشته باشید و خوش بگذرانید. انگار فقط ذهن شما را به چالش می کشد و قرار نیست ادامه داشته باشد وتاثیر خاصی روی زندگی شما بگذارد
شریک عاطفی تان و افراد خانواده شاید ناخوداگاه بخواهند با شما مشاجره کنند. بهتر است اهمیت ندهید و آرامش خود را حفظ کنید. سطح انرژی ذهنی تان خیلی بالاست.

♑️ متولدین برج دی:

در این هفته خیلی فکر می کنید. بیشتر از همیشه فکر می کنید. یک مقدار اندوهگین هستید. فکر می کنید خیلی از دوستان شما را فراموش کرده اند و برای هیچ کسی ارزش ندارید و زندگی نمی خواهد هیچ وقت روی خوشی به شما نشان دهد. در صورتی که این طور نیست و شما خودتان را از همه دوری کرده اید و نخواسته اید در کنار دیگران باشید. بهتر است برگردید در جمع. زنگ بزنید و پیام بدهید.
اتفاقات خیلی مثبتی برای تان خواهد افتاد. سعی کنید هر کاری که متوقف کرده یا انجام نداده اید یا پشیمان شده اید، دوباره شروع کنید و ادامه دهید. کمی بیشتر به خودتان و زندگی تان اهمیت بدهید.قرار و ملاقات عاشقانه دارید. دل تان دوباره زنده می شود. حیات به نحو متفاوتی در وجودتان به چرخه در می آید. شادی و نشاط را به گونه دیگری تجربه می کنید.
خواب و رویای خاص می بینید که بهتر است پیگیر آن باشید. شهودتان بالا می رود.

همچنین بخوانید:  فال دکوراسیون ماه تولد 2017

♒️ متولدین برج بهمن:

در این هفته پرخاشگری و شلوغی دارید. بهتر است آرامش خودتان را حفظ کنید. آرام صحبت کنید و حرکات تان آرام باشد. از صدای بلند اجتناب کنید. خیلی سرتان شلوغ است. کارهایی که زمانش رسیده یا عقب افتاده را انجام می دهید. یک سری مشکلات حل می شود. آماده سازی هایی برای ورود به مرحله و کار بعدی انجام می دهید
خیلی خوب است مهمانی بدهید. ترسی در وجودتان نسبت به انجام کارهایی رخنه کرده است. شاید چیزی بوده که هر بار آن را انجام داده اید آسیب دیده اید. بهتر است به آن ضربه و ترس غلبه کنید و از شکست نترسید و به سمت جلو حرکت کنید. زندگی در جریان است. بهترین چیزها مال شماست. خیلی افراد قصد سواستفاده از شما دارند. احتمال دارد آدم هایی که با شما قطع رابطه کرده اند دوباره بخواهند به شما برگردند. بهتر است حواس تان را جمع کنید و دوباره وارد روابط اشتباه نشوید.

♓️ متولدین برج اسفند:

در این هفته خیلی پرمشغله خواهید بود. بهتر است اضطراب و استرس را از خودتان دور کنید هفته خیلی خوبی برای شروع کارهای مختلف است. روابط شکل بهتری پیدا می کند. شور و شوق خاصی پیدا می کنید. با آدم های خاص و عجیبی آشنا می شوید. دلگرمی ای در زندگی پیدا می کنید. برای اولین بار در زندگی حس می کنید یک تکیه گاه و دلگرمی دارید. شرایط کاری و مالی فوق العاده خوب می شود. خبرهای خیلی خوبی به شما می رسد. خیلی باید برای کار زمان بگذارید. اما به بهترین شکل ممکن جواب آنرا می گیرید. اتفاق عجیبی می افتد. حس می کنید زندگی فرق کرده و همه چیز خیلی خوب شده است. انگار خدا به شکل دیگری شما را نگاه می کند. معجزه را می بینید. حال خوش را لحظه به لحظه تجربه می کنید. به هر چیزی می خواهید فکر کنید. دقیقا همان را بدست می آورید. اهداف و آرزوهای تان را بنویسید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *