فال نوستراداموس امروز ۲۲ آذر ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۲۲ آذر ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال نوستراداموس امروز

فال نوستراداموس

🎒 فروردین :🍑 نقطه قوت شما هنر و ذوق شماست که اگر به آن بها بدهید به درجات عالیه موفقیت میرسید.

🎒 اردیبهشت :🍑 شاهد حجمه ای از اتفاقات خوب خواهی بود و تا چند روز خوشحالی ات ادامه دارد.

🎒 خرداد :🍑 از دروغگویی و فریب مردم برحذر باشید. چون عاقبت خوبی ندارد و از این بابت ضربه خواهید خورد.

🎒 تیر :🍑 تحت حمایت قرار می گیرید و به امنیت و آسایش می رسید . اضطراب آینده را نداشته باشید وضع مالی تان خوب می شود.

🎒 مرداد :🍑 فردی شجاع, قوی و پر نفوذ هستید که خیلی زود رهبری را بر عهده می گیرید و هرکجا باشید در راس امور قرار می گیرید. از قدرت خود برای کمک به دیگران بهره بگیرید.

🎒 شهریور :🍑 ممکن است در کار و زندگی خود با مشکلاتی روبرو شوید ولی چون پس انداز دارید و مورد حمایت قرار می گیرید نباید نگران چیزی باشید.

🎒 مهر :🍑 در کار و حرفه خود معامله سودآوریانجام دهید و موفق می شوید. اما باید احتیاط کنید و همه جوانب مساله را بسنجید تا دچار ضرر نشوید.

🎒 آبان :🍑 کمی دچار غرور و تبکر شده اید. این موضوع باعث می شود که از راه درست منحرف شوید. مواظب رفتار و اعمال خود باشید . وقت خود را بطالت نگذرانید.

🎒 آذر :🍑 سفر دور و درازی در پیش دارید. باید قبل از سفر همه احتیاط های لازم را انجام دهید و با تدارکات لازم حرک کنید تا از هر خطری در امان باشید.

همچنین بخوانید:  فال حافظ روزانه ۲۲ آذر ۱۳۹۸

🎒 دى :🍑 در فکر ساختن خانه هستید. در این راه تردید به خود راه ندهید. خانه به شما آرامش و امنیت می بخشد. در آنجا می توانید نیرو بگیرید و با انرژی بیشتر به کارهای خود بپردازید.

🎒 بهمن :🍑 نمادی از احساسات و عواطف قلبی. با دیگران مهربان باشید و محبت خود را به آنها ابراز کنید تا روابط تان با آنها گرم شود.

🎒 اسفند :🍑 با اقوام و نزدیکان خود دیدار خواهید داشت. در مورد معاملاتی که در پیش دارید محتاط باشید. قبل از هرگونه تصمیم گیری باید جوانب مسئله را با دقت بسنجید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *