فال ماهجونگ امروز ۵ بهمن ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال ماهچونگ امروز

فال ماهچونگ

فروردین

کارت: عصا
نماد: زمین : کارت زمین نشان دهنده موقعیت ثابت و پایدار است که شما در این موقعیت موفق و کامیاب میباشید یا اینکه چنین موقعیت و شرایطی در آینده ای نزدیک برایتان فراهم خواهد شد. این ثبات و پایداری همچنین موجب افزایش موفقیت و رشد چشم انداز شما برای آینده نیز خواهد شد.

اردیبهشت

کارت: بامبو
نماد: آب : کارت آب از نیاز برای برقراری ارتباط خبر می دهد. بنابراین رفتن به سفر ممکن است برای برقراری ارتباطی مناسب لازم و ضروری باشد. شما ممکن است برای ارائه یک سند مالکیت فراخوانده شوید یا اینکه رویداد یا اتفاقی جدی برایتان رخ دهد.

خرداد

کارت: بامبو
نماد: ماهی کپور : کارت ماهی کپور نشان دهنده دستیابی به صلح و آرامش درونی و رهایی از فشار زندگی روزمره می باشد. بنابراین شما رضایتمندی و خرسندی را درک خواهید کرد. علاوه براین رنگ زنده و پر جنب و جوش ماهی کپور بر زندگی غنی و باشکوه نیز دلالت می کند. این زندگی پر زرق و برق می تواند به معنی پدید آمدن ثروت مادی یا معنوی نیز باشد.

تیر

کارت: عصا
نماد: هفت ستاره: کارت هفت ستاره بر رشد و پیشرفت خلاقیت و قدرت اشاره دارد. بنابراین شما باید به قوه خلاقیت خود اجازه دهید که آزادانه و بدون حد و مرز پدید آید و شکوفا شود. علاوه براین کارت هفت ستاره از امید به آینده نیز خبر می دهد.

مرداد

کارت: باد غربی
نماد: فلز: کارت باد غربی نشان دهنده مانعی است که شما قبل ازپیشرفت و رسیدن به اهدافتان با آن رو به رو می شوید. این مانع می تواند هر چیزی باشد، از مانع انسانی گرفته تا موانع کاری.

همچنین بخوانید:  فال عطسه امروز ۵ بهمن ۱۳۹۸

شهریور

کارت: اژدهای سرخ
نماد: مرکز : کارت اژدهای سرخ نشان دهنده موفقیت و تحقق اهداف و آرزوهای شما می باشد.

مهر

کارت: بامبو
نماد: طاووس : کارت طاووس اولین کارت از مجموعه فال ماهجونگ می باشد. به طور کلی این کارت نشان دهنده موفقیت و پیروزی است. با این حال همچنین هشدار می دهد که این موفقیت گاهی به تکبر و غرور منجر می شود، که در این صورت این غرور موجب ضایع شدن هر چیزی که به دست آورده اید خواهد شد. علاوه براین کارت طاووس اشاره به این موضوع دارد که به صلاح است در آینده ای نزدیک راه زندگی تان را نیز تغییر دهید.

آبان

کارت: فصل تابستان
نماد: هیزم شکن : هیزم شکن ۳ رکن اساسی از ۵ رکن اساسی در فلسفه چینی را بازی می کند: آتش، چوب و فلز. بنابراین هیزم شکن انسانی با آرزوهای بلند پروازانه و سرشار از انرژی و تلاش است. او نشان دهنده موفقیت و منفعت است که در ازای کار و تلاش حاصل می شود.

آذر

کارت: حلقه
نماد: مروارید : کارت مروارید به زندگی مجلل و با شکوه و رسیدن به پول و ثروت فراوان اشاره دارد. کاری که شما باید انجام دهید این است که بین روح و کالبد خود هماهنگی و تعادل برقرار کنید.

دی

کارت: بامبو
نماد: اردک : کارت اردک بر روابط پایدار اشاره دارد که با قدرت و اقتدار بر همه موانع و سختی ها غلبه می کند. این کارت همچنین نشان دهنده اعتماد و وفاداری نیز می باشد. صرف نظر از نوع رابطه و مشارکت، این کارت از رابطه ای پاک و قوی خبر می دهد.

همچنین بخوانید:  رابطه عاشقانه متولدین ماههای مختلف در تابستان ۹۸

بهمن

کارت: گل داودی
نماد: خوشی و لذت : کارت گل داودی بر دوره ای اشاره می کند که شما شاد و پر نشاط میباشید و اوقات شما با فعالیت های اجتماعی و لحظه های آرامش بخش و مفرح پر شده است. در این صورت شما به دور از دغدغه های زندگی روزمره در آرامش و لذت به سر می برید.

اسفند

کارت: عصا
نماد: آتش: کارت آتش علامت و هشدار بزرگی است بر اینکه چیزی اشتباه یا نا متعادل در شرف وقوع است. بنابراین این هشدار را جدی بگیرید. منابع شما در معرض خطر هستند. این منابع در معرض خطر ممکن است مالی، جانی و یا معنوی باشد. در حقیقت ممکن است همه این منابع در خطر باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *