فال عشق هفتگی – از ۲۲ دی تا ۲۸ دی ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۲۱ دی ۱۳۹۸ یک دیدگاه

فال عشق هفتگی

فال عشق هفتگی جزو فال های هفتگی پورتال وهاران می باشد.

این فال به صورت هفتگی بروز شده و شما همراهان عزیز وهاران می توانید با مراجعه به این صفحه از مطالب مربوط به این فال استفاده نمایید.

از این که همراه همیشگی ما هستید، از شما سپاس گزاریم.

فال عشق

♥️ فروردین ♥️

باید ریشه و عامل ناراحتی را فهمید تا بتوان آن را از بین برد. پناه بردن به راه‌حل‌های مقطعی و موقت نمی‌تواند راهگشا باشد. باید مسئولیت هر عامل را جداگانه بررسی کرد.

♥️ اردیبهشت ♥️

یک هدیه کوچک می‌تواند گره‌گشای مشکل بزرگی باشد، مشروط بر اینکه از روی عشق و محبت باشد. در واقع این محبت و دوستی است که حلال مشکلات بوده و خارها را تبدیل به گل میکند.

♥️ خرداد ♥️

بعضی از آدم‌ها را باید از زندگی عاطفی‌ات حذف کنی. اگر انسان در زندگی فراموشی نداشت تا به حال صد بار دیوانه شده بود. باید مسائل لاینحل و مشکلات و دردهای مزمن را فراموش کرد و به آینده اندیشید.

♥️ تیر ♥️

تا زمانی که احساست را بیان نکنی، او نخواهد فهمید که در درون و قلب تو چه می‌گذرد. باید عشق و علاقه را بدون تعارف و ملاحظه نثار کرد.

♥️ مرداد ♥️

عاشق باید بود که عاشقی پروسه‌ای پرهیجان و تکامل بخش است. عشق تو را در معرض آزمایش و تجربه‌های مهمی قرار می‌دهد که طی آن آدمی ساخته و پرداخته می‌شود.

♥️ شهریور ♥️

امروز اتفاقاتی می‌افتد که موجب می‌شود تا تو در اهداف و اغراض یک دوست یا یکی از نزدیکان تردید کنی. پیش از هرگونه قضاوتی باید در این باره تحقیق کرد و مطمئن شد.

همچنین بخوانید:  فال عشق سال 2017 برای ماههای مختلف

♥️ مهر ♥️

تو در عشق و دوستی صمیمی و پاک هستی و باید مواظب باشی که به کسی علاقمند شوی که ارزش تو را داشته باشد.

♥️ آبان ♥️

نگران بعضی مسائل هستی اما به نظر می‌رسد که دلیل قانع‌کننده‌ای هم نداشته باشی. پس وسوسه‌ها و تردیدها را از خودت دور کن تا بتوانی با امید به آینده، هر کاری را شروع کنی.

♥️ آذر ♥️

یک رابطه عاشقانه یا یک دوستی بزرگ در حال شکل‌گیری است. معمولاً این‌گونه روبط از یک اتفاق ساده شروع می‌شود ولی در طول زندگی ادامه می‌یابد.

♥️ دی ♥️

وقتی پیشنهادی مطرح می‌شود باید در موردش فکر کرد. هیچگاه نباید چشم بسته پذیرفت و یا رد کرد. اول شناختت را کامل کن و بعد قضاوت کن.

♥️ بهمن ♥️

باید شک و تردیدها را از خود دور کرده و برای رسیدن به کسی که دوستش داری، تلاش کنی.

♥️ اسفند ♥️

از بعضی ماجراهای عاشقانه باید فاصله گرفت چون تو را دچار دردسرها و مشکلاتی می‌کند که مناسب حال تو نیست. باید این دوره را با آرامش طی کرد و به آینده‌های دور امیدوار بود.

گرداوری: فال عشق

1 thought on “فال عشق هفتگی – از ۲۲ دی تا ۲۸ دی ۱۳۹۸

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *