فال شبانه امشب ۲۲ آذر ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۲۲ آذر ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال شبانه امشب

فال شبانه

فروردین

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۹ %
🕯ستاره اقبال ۱۲ شمالى
💐فال : خیلی هم عالی است که همیشه در زمان حال و درلحظه در لحظه زندگی کنید, اما گاهی هم لازم است که به آن چشم بدوزید و ببینید به کجا قرار است افرادی که هیچ هدف یا نقشه ای در ذهن ندارند درست به قایقی می مانند که بی مقصد در میان اقیانوس سرگردان است اما امید دارد که در نهایت به جای خوبی برسد چنین شیوه ی زندگی کردنی صحیح نیست. باید برای رسیدن به مقصد دلخواه تان یک نقشه ی قدم به قدم تهیه کنید. درست مثل جی پی اس (Gps) که کمک می کند به مقصد مورد نظر برسید لازم است جی پی اس درونی خودتان را داشته باشید تا به مسیر درست هدایت شوید.

اردیبهشت

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۷ %
🕯ستاره اقبال ۸۹ شرقى
💐فال : لازم نیست حتما پزشک باشید تا بدانید که خواب کافی چقدر در بهبود سلامت افراد نقش دارد. در مورد اهمیت خواب می شود ساعت ها حرف زد و نوشت, اما در این مقاله ی کوتاه فرصتش نیست که به طور مفصل به این موضوع بپردازیم. چنانچه از ان دسته افرادی هستید که به دلیل مشغله ی زیاد نمی توانید به اندازه ی کافی بخوابید یا اینکه اصلا خودتان عادت دارید که تا نزدیکب های صبح بیدار بمانید, به شما توصیه می کنیم که از عادت بد کم خوابی, جدا بپرهیزید.

خرداد

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۸ %
🕯ستاره اقبال ۴۳ جنوبى
💐فال : به انجام چه فعالیتی عشق و علاقه دارید؟ حتماشما هم مثل افراد زیادی را می شناسید که فکر می کنند به انجام هیچ کاری رغبت ندارند اما اصلا چنین چیزی امکان پذیر نیست. حتما یک فعالیتی هست که از انجام دادنش لذت خواهید برد. این قبیل افراد لازم است فعالیتی را که هیجان زده شان می کند, بازیابنده و بیش از پیش به انجام دادنش وقت بگذرانند.

همچنین بخوانید:  طالع بینی بر اساس نشان صعودی در وهاران

تیر

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۷%
🕯ستاره اقبال ۱۳ شرقى
💐فال : خیلی راحت می شود به معاشرت با افرادی دل بست که نمی گذارند شخصیت تان را رشد دهید. اما ادامه ی این رفتار موجب خواهد شد که درجا بزنید و به همراه همان دوستان به دردنخورتان پسرفت کنید. این جوردوستان در واقع «انرژی آشام» هستند, یعنی همه ی عصاره ی زندگی تان را می مکند و هیچ چیز مثبتی, برای تان باقی نمی گذارند. در عوض, به نفع تان است که با افراد «رشدگرا» هم نشینی کنید, یعنی همان هایی که معاشرت با آنها موجب پیشرفت تان خواهد شد.

مرداد

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۹%
🕯ستاره اقبال ۹۷ جنوبى
💐فال : به انجام چه فعالیتی عشق و علاقه دارید؟ حتما شما هم مثل من افراد زیادی را می شناسید که فکر می کنند به انجام هیچ کاری رغبت ندارند. اما اصلا چنین چیزی امکان پذیر نیست. حتما یک فعالیتی هست که از انجام دادنش لذت خواهید برد. این قبیل افراد لازم است فعالیتی را که هیجان زده شان می کند, بازیابند و بیش از پیش به انجام دادنش وقت بگذرانند.

شهریور

💐میزان انرژی این ماه شما ۹۰%
🕯ستاره اقبال ۸۰ غربى
💐فال : به طور حتم , تلفن همراه یکی از ابزارهای فوق العاده با حالی است که از استفاده ی مداوم از آن طلسم تان خواهد کرد. اگر چه تلفن همراه سرگرمی جذابی است, به این فکر کنید گه چه مقدار زیادی از وقت تان به دلیل مشغول شدن به همین وسیله ی اغواگرتلف می شود. بدتر اینکه اعتیاد به تلفن همراه روی روابط تان هم تاثیر خواهد گذاشت. معتادان به تلفن همراه حتی موقع شام خوردن با همسر یا فرزندان شان هم سرگرم پیامک زدن یا جست و جو در اینترنت هستند. چنانچه شما هم به چنین عادتی گرفتار هستید بدانید اوقات ارزشمندی را که می توانید با عزیزان تان بگذرانید یا برای آینده تان برنامه ریزی کنید را دارید از دست می دهید.

همچنین بخوانید:  اتفاقات سال 1396 / اتفاقات سال خروس

مهر

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۹ %
🕯ستاره اقبال ۱۲ شمالى
💐فال : واضح و دقیق حرف بزنید
آدم خوش و سر وزبان قادر است محتویات داخل ذهنش را خیلی سریع و واضح برای دیگران بیان کند نه اینکه پت پت کند و حرف های اصافه بزد. اگر به چیزی که بر زبان می آورید به خوبی احاطه داشته باشید, کارچندان سختی نخواهد بود. یعنی باید چنان به سوژه ی مورد بحث تان مسلط باشید که حتی بتوانید آن را به یک بچه ی دماغو هم توضیح بدهید.

آبان

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۷ %
🕯ستاره اقبال ۸۹ شرقى
💐فال : وقتی خسته اید. مواظب سلامتی خود باشید به خود استراحت بدهید. بعضی روزها ورزش کنید. بعضی روزها هم فقط با فاصله گرفتن از فضای کار وکمی هواخوری، حالتان بهتر می شود. ببینید اخیراعادت های شما به چه صورتی بوده است. آیا استراحت کافی داشته اید؟ غذاها و نوشیدنی های سالم مصرف کرده اید؟ به تازگی مبتلا به بیماری خاصی شده اید که باعث شوداحساس کسالت کنید؟ دقت کنید که در این مدت اخیر چطور از بدن خود مراقبت کرده اید، توجه به حفظ سلامتی می تواند در عبور از رکورد و ایجاد انگیزه به شما کمک کند.

آذر

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۸ %
🕯ستاره اقبال ۴۳ جنوبى
💐فال : تا جایی که می توانید به همسرتان بگویید دوستش دارید. اگر همسر ندارید به اعضای خانواده خود بگویید در گفتن «دوستت دارم» زیاده روی کنید! این یک توصیه جدی است. فقط کافیست پنج بار این جمله را به او بگویید و این دوست داشتن را معنا کنید. این باعث می شود تا همسرتان بداندکه به او اهمیت می دهید. به او نگاه کنید و بگویید تو به دنیای من معنا می بخشی و از تمام کارهایی که برای من و خانواده ام کرده اب سپاسگزارم.

همچنین بخوانید:  یک خبر خوب برای فردا ۲۲ آذر ۱۳۹۸

دی

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۷%
🕯ستاره اقبال ۱۳ شرقى
💐فال : وقتی از انجام کاری می ترسید طوری برنامه ریزی کنید که نتوانید از زیرانجام دادنش در بروید مثلا فرض کنید که تصمیم می گیرید صبح ها ورزش کنید. برای اینکه بتوانید بر نفس آماده ی خود غلبه کنید. لباس های ورزش را کنار تختخواب تان بگذارید تا صبح کله ی سحر که بیدار شدید با لباس ها چشم در چشم شوید. برای محکم کاری، با دوستان خود قرار بگذارید تا در باشگاه همدیگر را ببینید. دوستی با یک ادم مسئولیت پذیر انگیزه ی رسیدن به موفقیت را در شما بالا می برد.

بهمن

💐میزان انرژی این ماه شما ۸۹%
🕯ستاره اقبال ۹۷ جنوبى
💐فال: وقتی به میانه ی راه رسیدید، ثابت قدم بمانید وقتی برنامه ریزی می کنید که به هدفی معین دست پیدا کنید. معمولا اول راه حفظ انگیزه و حرکت رو به جلو کار ساده ای است. در ابتدای راه، وقتی به نتایج نهایی کار فکر می کنید و شور و شوق و افکار مثبت به ذهن تان می آیند. در انتهای راه هم حفظ انگیزه کار بسیار آسانی است. وقتی به انتهای راه نزدیک می شوید، دیدن نقطه ی پایان شما را هیجان زده می کند و باعث حرکت رو به جلو می گردد.

اسفند

💐میزان انرژی این ماه شما ۹۰%
🕯ستاره اقبال ۸۰ غربى
💐فال : هروقت احساس کمبود اعتماد به نفس کردبد، به این فکر کنید چرا به توانایی های خود شک دارید. آیا با افکار منفی دست به یقه هستید؟ یک اتفاق یا اظهار نظر منفی به تازگی زندگی را برایتان زهرمار کرده است؟ خودتان را با بقیه ی آدم ها مقایسه می کنید؟ وقتی افکار منفی از سر و کول مغزتان بالا می روند، پیش خودتان از خودتان تعریف و تمجید کنید یا کمی به خودتان استراحت بدهید و سعی کنید از زندگی لذت ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *