فال تاروت امروز ۲۲ آذر ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۲۲ آذر ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال تاروت

فال تاروت

فروردین

نماد :پیشگو – جهت مخالف

تکرار اشتباهات. سخاوت زیاد و بی مورد.آسیب پذیری.نا توانی. نحیفی. شورش. هرج و مرج. بی دینی .پشت پا زدن به رسوم.

اردیبهشت

نماد :عدالت – جهت مخالف

بی عدالتی. تبعیض. سو استفاده.دروغ های ناروا. جانب داری .این کارت بعضی اوقات می تواند به معنی طلاق باشد.فداکاری بی ارزش. پیش بینی اشتباه. خود خواهی. عدم تلاش .تغییر وضعیت در جهت منفی.

خرداد

نماد :شاه

یک مرد با عطوفت و فداکار. یک تاجر. یک شخص بزرگ.تمایل به قبول مسئولیت.رهبری. قاضی. فرمانده. قدرت. سلطه.یک شخص معتبر. یک مرد متاهل. ثبات.یک مرد خوش اخلاق.یک مرد یا پدر با عطوفت. نجیب. بخشنده. یک ازدواج خوب و موفق

تیر

نماد :دلاور

مردی که در مسائل مالی با استعداد و صبور و فعال است.یک فرد قابل اطمینان. قبول کردن مسئولیت. شکیبایی. یک جوان خوش قلب و با شجاعت. یک شخص زیرک و با لیاقت.وقوع یا برطرف شدن غیر منتظره یک مشکل. خود ستایی.یک جوان برازنده. هوشیاری. شروع یا پایان یک مسئله عاطفی.

مرداد

نماد :ملکه – جهت مخالف

خوشبختی یا لذتی که می تواند پایان بدی داشته باشد.مسائل غیر اخلاقی. فساد. مقاصد شوم. یک زن باریک بین و غیر قابل تحمل. باریک بینی. تعصب.فریب. عدم ثبات. زنی که مقاصد شومی دارد.غفلت در وظائف. بی اعتمادی. بد گمانی. بی ثباتی.رکود. دو دلی. عدم تمرکز.نگرانی. خیانت. فقر و مسائل مالی.سخت گیر. کنترل گر. حسود. انتقام جو. فریب. خیانت.یک زن خجالتی.

شهریور

نماد :پیشگو – جهت مخالف

تکرار اشتباهات. سخاوت زیاد و بی مورد.آسیب پذیری.نا توانی. نحیفی. شورش. هرج و مرج. بی دینی .پشت پا زدن به رسوم

همچنین بخوانید:  فال PMC هفتگی

مهر

نماد :ملکه

یک مادر یا یار با عطوفت. یک شخص خوش باطن.خوشبختی.زنی که در مسائل مالی استعداد دارد و سخاوتمند نیز می باشد.فراست.آگاهی. اندیشمندی.

آبان

نماد :خورشید – جهت مخالف

گوشه گیری.ناکامی در یک رابطه یا ازدواج. عدم خوشبختی.آینده مه آلود. انزوا

آذر

نماد :امپراطور

دست یابی. انجام شدن کاری. ثبات. یک شخص لایق.اعتماد. ثروت. رهبری. اقوام مذکر. قدرت و همت

دی

نماد :قلعه – جهت مخالف

میل و اشتیاق. به تله افتادن. غافلگیر شدن . زندان و اسارت

بهمن

نماد :جام

شروع یک رابطه عاطفی. شروع خوشبختی. شروع عشق. سلامتی. خوشی . اتحاد بین دو نفر. شکل گیری یک رابطه دوستانه یا عشقی.عشق باز گشته. همکاری. شراکت. هماهنگی . جشن. شادی. موفقیت. اتحاد. وفور. لذت. خوشبیاری. یک شخص مهربان و دلجو .

اسفند

نماد :دلاور – جهت مخالف

یک شخص از خود راضی. بی فکری. بی صبری. وقفه و سکون در مسائل مالی.یک شخص مرموز و موذی. حماقت. خیانت. سو استفاده.نیرنگ و ریا.یک شخص دردسر ساز.یک شخص غیر قابل اعتماد. نیرنگ. خیانت. سکون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *