فال ابجد هفتگی از ۲۳ آبان تا ۲۹ آبان ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۲۳ آبان ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال ابجد هفتگی

آیا تا به حال اسم فال ابجد را شنیده اید؟ آیا می دانید فال ابجد چیست؟ با فال هفته ابجد چطور، آشنایی دارید؟

ما در این مقاله از پورتال وهاران فال هفته ابجد را برای شما همراهان همیشگی وهاران دعوت می کنیم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

🔹فروردین 🔹

ب آ آ
طالعت نشانگر صحت و سلامت و گشایش در رزق و روزی برای توست اگر قصد سفر داری ،یا قصد جابجایی و نقل مکان داری و یا قصد داری تغییر شغل بدهی به آن ها عمل کن ، به نفع تو خواهد بود غیبت دیگران را نکن و به کار خود مشغول باش تا آنچه را خداوند مصلحت میداند برای تو پیش بیاید.

🔹 اردیبهشت 🔹

آ ‌آ ‌د
روزهای خوبی در پیش داری. ناامید نباش. از کسی جز خدا یاری نخواه و از رحمت حق غافل نشو افکار و نیات پاک در سر داشته باش تا بخت به تو روی آورد. و گشایشی در کارت ایجاد شود. از از افراد بد دوری کن غیبت نکن هدف یا کاری را که داری دنبال کن تا به توفیق برسی. انشاءالله .

🔹 خرداد 🔹

ج ب ج

طالع خوبی داری. این روزها آرزویت برآورده می‌شود خبر خوشی دریافت میکنی وبه شادی و نشاط میرسی زنی بلند قد و باریک اندام و گندمگون با تو خصومت میکند مراقب خودت باش. از پول و در آمد حرام پرهیز کن آینده ی خوبی در پیش داری. با دوستان و آشنایان به نیکی رفتار کن اگر قصد ازدواج یا معامله ای داری به آن عمل کن با موفقیت همراه خواهد بود.

همچنین بخوانید:  فال تاروت امروز ۲۵ آبان ۱۳۹۸

🔸 تیر 🔸

ج آ‌ د
برای نیت و مقصودی که داری عجله نکن ، صبر پیشه کن تا به آن برسی . خداوند همه ی بندگانش را دوست دارد پس نگران زندگیت نباش. به جای نگرانیت ، در زندگی آرام پیش برو و به خودت فرصت بده تا راه موفقیت بر تو گشوده شود.

🔸 مرداد 🔸

آ ب ج
به زودی مقصودت بر آورده می‌شود و از غم رها می‌شوی باید شکر خدا را به جا آوری. افرادی هستند که در عین رفاقت، غیبت تو را می‌کنن. از این افراد دوری کن . برای مقصود و نیتی که داری باید تلاش کنی تا به آن برسی. اگر فردی را رنجانده ای باید از او دلجویی کنی. نیات خیر داشته باش و در کارها مردانه پیش برو ، به خداوند توکل کن تا به مرادت برسی.

🔸 شهریور 🔸

ج ج د
طالعت خوب نخواهد بود اما به زودی نحوست طالعت بر طرف می‌شود و به مقصود خودخواهی رسید از چیزی نگران میباشی به زودی نگرانیت بر طرف می‌شود.فردی در فکر حیله و صدمه زدن به شماست به خداوند توکل کن تا حیله اش برطرف شود رازت را به هر فرد نگو.

🔹مهر 🔹

د آ د

قصد و نیتت خوب است . در رحمت به سویت باز می‌شود از ضربه مردم ترسی به خود راه نده ،از آن در امان خواهی بود در هر کاری با اهلش مشورت کن. در همه حال رضای خدا و خلق خدا را در نظر داشته باش . بخت با تو یار است.

🔹 آبان 🔹

آ ب آ
ایمانت را قوی کن آنچه را که آرزو و انتظار داری از خداوند طلب کن . به زودی کارهایت سر و سامان می‌گیرد و به مرادت می‌رسی. البته با همت و اراده ی خودت. از آنچه که می‌ترسی، در امان هستی به خداوند توکل کن.

همچنین بخوانید:  استخاره با قرآن بصورت آنلاین

🔹 آذر 🔹

د ب آ
طالعت روشن است.نگرانی را از خودت دور کن. کارها بر وفق مراد تو خواهد شد اگر چیزی را از خدا طلب کردی به آن می‌رسی. اگر قصد سفر و یا انجام معامله ای داری ، آن را انجام بده برایت سودبخش است.

🔸 دی 🔸

ب ج د
طالعت نیک است و نیتت بر آورده می‌شود رازت را به فردی نگو . باید مراقب بدخواهان باشی در کارت گشایش دیده می‌شود به خداوند رحمان امیدوار باش و با توکل به او به کار و زندگیت ادامه بده. اطمینان داشته باش که روزهای خوب در پیش خواهی داشت.

🔸 بهمن 🔸

د ب آ
طالعت روشن است.نگرانی را از خودت دور کن . کارها بر وفق مراد تو خواهد شد اگر چیزی را از خدا طلب کردی به آن می‌رسی. اگر قصد سفر و یا انجام معامله ای داری، آن را انجام بده برایت سودبخش است.

🔸 اسفند 🔸

ب ب ب
نیت خوبی کرده ای طالعت با تو یار است و به توفیق و نشاط می‌رسی . شکر خدا را در همه وقت به جا بیاور. اگر قصد ازدواج و یا معامله ای داری و یا قصد شراکت و سرمایه گذاری داری بخت با تو یار است ، به شرط آنکه خود نیز همت کنی. اگر با فردی در گیر میباشی عاقبت به نفع تو خاتمه می یابد.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *